BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Poznaj nowości wystawców BUDMA

Podziel się

Polska płyta CLT

Jesteśmy pierwszą polską firmą produkująca płyty CLT. Produkujemy z polskiej sosny, wykorzystujemy również świerk skandynawski. Prasujemy płyty o rozmiarach do 13,5x3,5m, następnie formatujemy i obrabiamy wg projektu klienta.

Tartak Witkowscy Sp.J.

Mobilna aplikacja eko4u dla dystrybutorów stolarki otworowej

Automatyzuje proces zamówień na linii producent-dystrybutor-klient. Dystrybutor z telefonu ma dostęp do informacji o firmie czyli do zamówień, FV, dostaw, salda, powiadomień od Eko-Okna oraz może regulować należności przez bramkę płatniczą.

Eko-Okna

Aplikacja mobilna PaliPali - kurier materiałów budowlanych

Aplikacja PaliPali to usługa natychmiastowego transportu materiałów na budowę. W przypadku wystąpienia braków materiałów na budowie, klient zamawia towar z hurtowni, a w aplikacji PaliPali zleca odbiór i dowóz zamówienia we wskazane miejsce.

PaliPali

DOM MODUŁOWY

Dom modułowy to połączenie harmonii, komfortu i nowoczesności. Solidna konstrukcja, ekologiczne materiały i elegancki design sprawiają, że staje się on Twoim wymarzonym domem. Odkryj doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki w naszych domach.

ALTANKA

KAMPANIE REKLAMOWE

Zdobądź klientów dzięki skutecznym kampaniom opierającym się na: - katalogach drukowanych i elektronicznych - artykułach i innych tekstach SEO - promocjach w social mediach - obecności na stronach www. Zapraszamy! iza@effect.media.pl 516547471

EFFECT MEDIA

VacuMaster Wood do przenoszenia porowatych lub powlekanych elementów drewnianych

Podnośnik podciśnieniowy VacuMaster Wood przenosi gładkie i porowate płyty o ciężarze do 250 kilogramów. Może obracać płyty pod kątem do 90 stopni i odciąża w pracy cieśli, stolarzy meblowych i handlarzy drewna przy załadunku.

Schmalz

Bluebeam Revu

Bluebeam Revu – to program dający możliwość pracy na dokumentacji w plikach PDF i komunikacji z zespołem w czasie rzeczywistym na tym samym pliku. Oprogramowanie przyśpiesza także przegląd projektu na zawsze aktualnej wersji dokumentacji.

WSC

Ściany mobilne ZigZak

Ściany mobilne ZigZak zaprojektowane są jako rozwiązania manualne lub półautomatyczne, składają się z modułów szklanych, pełnych lub mieszanych. Elastyczność systemu pozwala także na zastąpienie jednego z modułów drzwiami jednoskrzydłowymi.

Vitrintec

RelaxWood design

Seria desek malowanych STEEL w kilku odcieniach – Cappucino, Grey, Black, Latte i Brown. Charakteryzują się srebrną poświatą. Powłoki malarskie nie zawierają rozpuszczalników. Dzięki malowaniu maszynowemu deski są gotowe do montażu.

Komplex Market

CAR3 Stripes - Profil elewacyjny THERMORY

Profil z sosny bezsęcznej z rowkami w kolorze czarnym, podkreślającymi wzór lamelek. Charakteryzuje się oryginalnym usłojeniem i ciepłą miodowo-brązową barwą. Profil na pióro i wpust. Przeznaczony do montażu w pionie jak i w poziomie.

Komplex Market

Archicad 27

Zupełnie nowe rozwiązanie do zarządzania koncepcjami projektu, profesjonalne narzędzia do wizualizacji, ulepszone zarządzanie projektami oraz otwarta współpraca projektowa w zakresie wielu branż sprawiają, że Archicad 27 jest najlepszym wyborem.

WSC