Organizator:

Poznaj nowości wystawców BUDMA

Podziel się

Stalowy system ogrodzeń VARIANTE - nieograniczone możliwości aranżacji

Duży wybór kolorów i wymiarów poszczególnych elementów pozwala na indywidualny dobór oraz mix wariantów ogrodzenia. Prosta elegancka stylistyka kolekcji sprawia, że ogrodzenia VARIANTE idealnie pasują do domów o różnorodnej architekturze.

BUDMAT

AKTIVFLEX

Nawierzchnie gumowe ACTIVFLEX to najlepsze rozwiązanie dla Twojego boiska sportowego. Płyty ACTIVFLEX wykonane są z granulatu gumowego połączonego z kruszywem kwarcowym(ET) z wierzchnią warstwą z granulatu SBR lub EPDM.

MTJ-GROUP SP.J | NAWIERZCHNIE 24

Twin Wall Glass

Efektowny system aranżacyjny do wykonania przesuwnych drzwi przejściowych i stałych ścianek. Wykorzystujący m.in. taflę szkła jako wypełnienie. Dostępny w różnych układach skrzydeł przesuwnych i ścianek. Możliwość dekoracji szprosami.

Laguna

Click2open - Zarządzanie zaporami i uprawnieniami

Click2open to uniwersalny system składający się z modułu sterującego montowanego w urządzeniu (np. w automatyce sterującej bramą/szlabanem, przy zworze elektromagnetycznej/elektrozaczepie) oraz współpracującej z nim aplikacji mobilnej.

FERGUSON

Czujnik Dymu GSM FS2SD-GSM

- Autonomiczny czujnik dymu - Moduł GSM do powiadomień - Nie wymaga osobnego zasilania (do 10 lat działania modułu wykrywania dymu na jednej baterii) - Do 3 lat działania modułu GSM na jednej baterii - Nie wymaga Wi-Fi/Ethernetu/Internetu

FERGUSON

System MyFrame

Najpłytsza na rynku podświetlana rama aluminiowa i dedykowane źródła światła LED. Razem z indywidualną grafiką tworzą unikalny, elegancki system oświetleniowy, idealny do aranżacji projektów całych ścian lub sufitów.

BERGMEN

BRYZA STAL, Stalowy system rynnowy

Stalowy system rynnowy z najwyższej jakości stali ocynkowanej powlekanej powłoką poliuretanową, zapewniającej wieloletnią trwałość i wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach. Występuje w rozmiarach 125/90, 150/100 oraz w gamie 5 kolorów.

CELLFAST

Usługa zakupów dla firm budowlanych

To nowość na polskim rynku! - Ktoś robi za ciebie zakupy, a robi to taniej i oszczędzasz na tym czas! Ta innowacyjna usługa to 2 w 1: outsourcing zakupów i siła grupy zakupowej. Odwiedź nas i przekonaj się, że możesz całkiem bezboleśnie oszczędzać!

ZAKUPOWIEC

Taśma kalenicowa Izovent

Stosowane bezpośrednio pod gąsiorami taśmy kalenicowe umożliwiają odprowadzenie na zewnątrz powietrza i pary wodnej gromadzącej się pod pokryciem dachowym. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia optymalne dopasowanie taśmy do koloru dachu.

MDF

Taśma kominowa IZOMIN

Taśma kominowa IZOMIN jest wykonana z folii aluminiowej o grubości 0,12mm lakierowanej w procesie hutniczym. Jest odporna na długotrwałe działanie czynników atmosferycznych takich jak promieniowanie UV, mróz, deszcz, wilgoć i procesy starzenia.

MDF

Kosz dachowy poprzeczny/prosty

Odpowiedni profil koszy 4ROOF spowalnia spływ wody do rynny oraz gwarantuje zachowanie ich odpowiedniej sztywności, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dodatkowym atutem naszych koszy jest łatwy montaż, mogą być profilowane bezpośrednio na dachu

MDF

Pergola z ruchomymi lamelami

Pergola wykonana z trwałego, ekstrudowanego aluminium z ruchomymi lamelami sterowanymi za pośrednictwem pilota. To najlepszy sposób na wykończenie tarasu. Wyrazu nadaje oświetlenie LED, które montowane jest zarówno na lamelach jak i po obwodzie konst

EKO-OKNA

Platforma FINTEQ

FINTEQ pozwoli Ci zarządzać relacjami z dostawcami oraz kapitałem obrotowym w łańcuchu dostaw. Spraw by Twoi dostawcy zostali z Tobą na zawsze i uzyskaj nowe źródło dochodu. Wejdź na: finteq.net i dowiedz się więcej.

FINTEQ

Deska kompozytowa tarasowa oraz ogrodzeniowa SEQO Standard/cięcię pod wymiar

Deski kompozytowe SEQO Standard tarasowe, ogrodzeniowe oraz elewacyjne docinamy pod wymiar według życzenia klienta. To nowość na rynku kompozytów w Polsce, a nawet Europie. Ponadto nasze deski posiadają Europejską Ocenę Techniczną.

SEQO

Deska ogrodzeniowa pełna SEQO Standard model BB-110H16

Deska ogrodzeniowa pełna SEQO Standard model BB-110H16 to innowacyjny produkt służący do wypełnień ogrodzeń oraz balustard. Jest to deska pełna, barwiona w masie, jednolita w całym przekroju. Dostępna w 7 kolorach do wyboru.

SEQO

Deska ogrodzeniowa komorowa SEQO Standard model BB-110H21

Deska ogrodzeniowa komorowa SEQO Standard model BB-110H21 to innowacyjny produkt służący do wypełnień ogrodzeń oraz balustard. Jest to deska komorowa, barwiona w masie, jednolita w całym przekroju. Dostępna w 7 kolorach do wyboru.

SEQO

Automatyczny chwytak krawężników - ACK

Chwytak ACK marki MIMAL jest w pełni mechanicznym chwytakiem, przeznaczonym do przenoszenia i układania krawężników przy użyciu koparki, ładowarki lub innego nośnika.

MIMAL

Cwytak akumulatorowy - MIMALO

MIMALO to bardzo wygodny, akumulatorowy chwytak podciśnieniowy, do przenoszenia różnego rodzaju przedmiotów

MIMAL

Chwytak do Porothermu - RCP2

Służy do ręcznego przenoszenia i układania bloczków ceramicznych typu porotherm. Uchwyt bloczków odbywa się na zasadzie samozacisku.

MIMAL

Elektryczna minikoparka JCB 19C-1E

Elektryczna minikoparka JCB 19C-1 E oparta jest na odpowiedniku z sinikiem diesla. Maszyna obecnie otwiera nowe możliwości na rynku minikoparek. Maszynę można sprzedawać do nowych aplikacji, obejmujących pracę wewnątrz budynków i w tunelach, w strefach miejskich o niskiej emisji oraz w środowiskach wrażliwych na hałas. Masa operacyjna maszyny z pakietem 4 baterii to 1902 kg. W maszynie zamontowane są baterie litowo- jonowe laminowane manganem ( 48V) o pojemności 19,8 kWh. Silnik prądu przemiennego ze stałym magnesem. Maszyna posiada trzy opcje ładowania 110 V, 230 V, 480V. Dla operatora dostępne są 3 tryby pracy. Ruchy ramieniem bardzo precyzyjne a sterowanie hydrauliką odbywa się elektro proporcjonalnie. Tuleje ramienia kopiącego wykonane z brązu i grafitu (smarowanie co 500h).

INTERHANDLER

AkustycznyGips M1

AcousticGypsum M1 to zespolona płyta dźwiękochłonna składająca się ze wzmocnionego arkusza GKL o dużej gęstości i elastycznej membrany wiskoelastycznej.

TECHNO SONUS

TSI Standard (TSI)

TermoZvukoIzol (TSI) to trójwarstwowy materiał wygłuszający i tłumiący drgania, składający się z kalibrowanej maty igłowanej o dużej gęstości, wytwarzanej metodą mechaniczną, bez użycia szkodliwych spoiw, w osłonie z włókniny.

TECHNO SONUS

Dźwiękoszczelny VEM SMK (samoprzylepny)

Zvukoisol VEM SMK to cienka elastyczna membrana dźwiękochłonna z rosyjską warstwą samoprzylepną na bazie wysoko wypełnionych polimerów.

TECHNO SONUS

Pręty kompozytowe do zbrojenia betonu TROKOTEX

Czas na kompozyt! Pręty kompozytowe do zbrojenia betonu TROKOTEX to innowacyjny produkt, pozwalający zaoszczędzić czas i miejsce na placu budowy. Całkowicie odporne na korozję, wielokrotnie lżejsze i wytrzymalsze od stali.

TROKOTEX

Zdecentralizowany system wentylacji mieszkań LG 100

Zdecentralizowany system wentylacji mieszkań, oparty o kompaktową jednostkę wentylacyjną LG 100, stanowi dzięki różnym możliwościom zabudowy i wariantom podłączenia, optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji.

J. PICHLER GmbH

PKOM4 & PSOL+: dwa komponenty jako całościowe rozwiązanie systemowe

Połączenie PKOM4 i PSOL+ stwarza najprostszy sposób na integrację inteligentnej technologii wentylacji z energią odnawialną w jednym urządzeniu.

J. PICHLER GmbH

LBE 250A / 500A dla optymalnej wilgotności powietrza

Nawilżacz powietrza zapewnia stałą i optymalną wilgotność powietrza w mieszkaniach i salonach, regulowaną w zakresie od 40% do 60% wilgotności względnej.

J. PICHLER GmbH