BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Kluczowe wydarzenia podczas targów BUDMA 2024

Podziel się

Targi BUDMA od ponad 30 lat to największe i najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce i Europie Centralnej. Kolejna edycja odbędzie się terminie 30.01-02.02.2024 w Poznaniu, pod hasłem "Zielona Przyszłość Budownictwa". Zapraszamy do świata pełnego możliwości, gdzie nowoczesność i innowacyjność stanowią fundamenty zielonej przyszłości budownictwa! Targi Budma to miejsce, w którym nowe pomysły rodzą się na styku pasji i zaangażowania. Tu, projekty stają się rzeczywistością, a wyzwania branży zamieniają się w nowe możliwości rozwoju.

Zostań wystawcą Weź udział Skontaktuj się

KLUCZOWE WYDARZENIA:

 

Mini Crane Operator Challenge – 30.01.-02.02.2024

Już po raz drugi odbędzie się konkurs, który rok temu zachwycił zwiedzających! Wydarzenie w atrakcyjnej formule pokazuje wszechstronność i imponujące osiągi mini żurawi, a także umożliwia operatorom sprawdzenia się na tle kolegów „po fachu”.

Szczegóły Program wydarzeń Co, gdzie, kiedy?

Forum Designu i Architektury – 31.01.-01.02.2024

Zasoby, które wrażliwe projektowanie pozwala raczej wzmocnić niż zużyć, to główne zagadnienie, o którym dyskutować będą uczestnicy Forum Designu i Architektury D&A w Poznaniu. Hasłem przewodnim szóstej odsłony Forum D&A jest „OdNowa – do źródeł witalności”. Wśród prelegentów goście specjalni - Izabela Małachowska-Coqui i Yuki Ikeguchi.

Goście specjalni Szczegóły Co, gdzie, kiedy?

Konkurs „Szkice Architektoniczne”

Już 31 stycznia 2024 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu „Szkice Architektoniczne”, którego organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami Izba Architektów RP oraz SARP Oddział Poznań. Hasło przewodnie tegorocznej odsłony projektu to: „Do źródeł witalności - czyli woda w architekturze”. Konkurs przeznaczony był dla studentów kierunków architektonicznych oraz uczniów szkół średnich.

Szczegóły Program wydarzeń Co, gdzie, kiedy?

Konkurs „Uwolnić Bogdankę”

Już 31 stycznia 2024 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu i wystawa pokonkursowa „Uwolnić Bogdankę”. Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu zachodniego poznańskiego klina zieleni w obszarze pomiędzy jeziorem Rusałka a parkiem Sołackim.

Szczegóły Program wydarzeń Co, gdzie, kiedy?

Dzień Inżyniera Budownictwa – 31.01.-01.02.2024

To dwudniowe wydarzenie konferencyjne skupi się na różnorodnych aspektach inżynierii budowlanej. Pierwszy dzień obejmie tematy takie jak rewitalizacja osiedli z budynków wielkopłytowych, dostosowywanie istniejących budynków do norm UE dotyczących efektywności energetycznej, nadbudowy budynków wielkopłytowych, a także zagadnienia bezpieczeństwa publicznego i obciążenia wybuchem w inżynierii mechanicznej i budowlanej. W drugim dniu będzie możliwość zdobycia wiedzy na temat uprawnieniń budowlanych. Wydarzenie jest organizowane przez Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.

Szczegóły Program wydarzeń Co, gdzie, kiedy?

Monteriada – 30.01.-02.02.2024

To wyjątkowe wydarzenie promujące dobry montaż wyrobów stolarki budowlanej, termomodernizację i nowoczesne, energooszczędne rozwiązania w budownictwie odbędzie się już podczas Targów Budma. MONTERIADA dostarcza uczestnikom praktycznej wiedzy na temat najnowszych produktów. Biorą w niej udział zarówno fachowcy, jak i inwestorzy indywidualni, którzy budują i remontują swoje domy. Wydarzenie przyciąga również liczne grono dziennikarzy oraz uczniów i nauczycieli ze szkół branżowych. Wydarzenie organizowane jest przez Związek POiD.

Szczegóły Program wydarzeń Co, gdzie, kiedy?

XVI Dzień Urbanisty – 01.02.2024

W czasie XVI edycji Dnia Urbanisty zmierzymy się z wyzwaniami reformy planowania wraz z zaproszonymi ekspertami i zawsze aktywnym i skorym do dyskusji gronem uczestników. Poznański oddział Towarzystwa Urbanistów Polskich zaprasza wraz z Grupą MTP do udziału w konferencji.

Program Konferencji Program wydarzeń podczas Budma Co, gdzie i kiedy?

Międzynarodowa Strefa Spotkań

Przygotuj się na unikalne możliwości networkingowe! Spotkania z uczestnikami między innymi z takich krajów jak Szwecja, Dania, Norwegia, Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa, Gruzja, Łotwa, Belgia, Holandia i Wielka Brytania Międzynarodowa Strefa Spotkań na targach BUDMA – ponownie zlokalizowana zostanie w sercu pawilonu 5. Przestrzeń dla zwiedzających z zagranicy, w tym kupców uczestniczących w programie Hosted Buyers, kluczowych gości z Polski, czy wreszcie dla wystawców targów BUDMA.

Szczegóły Program wydarzeń Co, gdzie, kiedy?

III Konferencja Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych – 31.01.-01.02.2024

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2024, odbędzie się  III Konferencja Naukowo-Techniczna Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych. Tematem konferencji w tym roku będą „Odstępstwa od przepisów i ocena ryzyka w inżynierii pożarowej”.

Szczegóły Program wydarzeń Co, gdzie, kiedy?
Podsumowanie Budma 2023 Dlaczego warto zostać wystawcą? Budma dla fachowców