Organizator:

Znamy już datę 33 edycji targów BUDMA 11-14 lutego 2025!

Podziel się

Zapraszamy serdecznie na 33. edycję Targów Budownictwa i Architektury - BUDMA 2025! Targi odbędą się w dniach 11-14 lutego 2025 roku jak zawsze na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wyjątkowe wydarzenie, na którym spotkają się profesjonaliści z branży budowlanej i architektonicznej, aby dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i najnowszymi osiągnięciami.

Dołączając do BUDMA 2025, będziesz miał okazję:

Poznać najnowsze trendy w budownictwie i architekturze: Targi BUDMA są doskonałą platformą do zapoznania się z najnowszymi technologiami, materiałami i rozwiązaniami projektowymi.

Nawiązać cenne kontakty biznesowe: Spotkania networkingowe podczas targów umożliwią Ci poznanie kluczowych graczy branży oraz zawarcie nowych partnerskich relacji biznesowych.

Wziąć udział w interesujących prezentacjach i wykładach: Bogaty program wydarzeń obejmuje prezentacje ekspertów, panele dyskusyjne i warsztaty, które umożliwią Ci poszerzenie wiedzy i umiejętności.

Zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania: Targi BUDMA gwarantują dostęp do szerokiego spektrum produktów i usług związanych z budownictwem i architekturą, pozwalając na zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami rynkowymi.

Nie przegap tej doskonałej okazji do rozwinięcia swojej działalności w branży budowlanej i architektonicznej! Do zobaczenia na BUDMA 2025!