BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

ZGŁOŚ PRODUKT DO KONKURSU O ZŁOTY MEDAL 2024

Podziel się

Prestiżowe nagrody, wyróżnienie i uznanie, które nie kończą się wraz z ostatnim dniem targów! Już dziś zgłoś swoje produkty do Konkursu o Złoty Medal MTP i skorzystaj z szerokiej promocji. Nagroda ta stanowi skuteczne narzędzie wzmacniające pozycję rynkową zgłoszonego produktu, w konsekwencji budując pozytywny wizerunek wyróżnionej firmy. Nagrodzimy najlepsze rozwiązania, które definiują przyszłość branży budowlanej! Jeśli Twój produkt zasługuje na uznanie, to teraz jest czas, abyś zgłosił go do Konkursu o Złoty Medal!

 

CO TO JEST ZŁOTY MEDAL ?
Złoty Medal to prestiżowe wyróżnienie przyznawane najbardziej innowacyjnym produktom i rozwiązaniom prezentowanym na targach Budma. To doskonała okazja, aby wyróżnić się w tłumie i zdobyć uznanie ekspertów oraz przedstawicieli branży.

 • Złoty Medal to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku.
 • Stanowi skuteczne narzędzie wzmacniające pozycję rynkową nagrodzonego produktu, w konsekwencji budując pozytywny wizerunek wyróżnionej firmy.
 • W konkursie doceniana jest innowacyjność i nowoczesność.
  Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które będą eksponatami na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku (walory jakościowe, wzornicze, technologiczne, użytkowe)

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ PRODUKT?
Zgłoszenie swojego produktu do Złotego Medalu jest prostsze niż myślisz! Odwiedź Strefę Wystawcy i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, aby dostarczyć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą jury zrozumieć unikalne cechy i zalety twojego produktu.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU
Udział w konkursie o Złoty Medal Budmy to nie tylko szansa na zdobycie prestiżowego wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymają również liczne korzyści:

 • Marketingowo-wizerunkowe
 • Szeroka promocja
 • Widoczność i rozpoznawalność firmy
 • Możliwość zaprezentowania innowacji
 • Wzmocnienie zaufania do produktu
 • Wzbudzenie zainteresowania inwestorów, oraz podniesienie świadomości wśród konsumentów
 • Wyróżnione stoisko, szeroka reklama zwłaszcza na samych targach, informatory, materiały reklamowe

TERMIN ZGŁOSZEŃ
Nie czekaj! Termin zgłoszeń zbliża się wielkimi krokami. Ostatni dzień na zgłoszenie swojego produktu do Złotego Medalu Budma to 8 grudnia 2023. Nie przegap tej szansy, aby wyróżnić się wśród najlepszych!

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia wszystkim zgłaszającym swoje innowacyjne produkty!

Złoty Medal MTP Regulamin 2024 Złoty Medal - prezentacja Zgłoś produkt do konkursu