BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Promuj się z Targami BUDMA!

Podziel się

Dowiedz się, jak możemy razem zadbać o wizerunek Twojej firmy podczas Targów BUDMA. Wspólnie poinformujmy Twoich aktualnych i potencjalnych klientów o Twojej obecności na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury.

Co możemy zrobić, by wspólnie wypromować Twoją firmę na Targach BUDMA 2024?

 

 

 

  1. Dodaj baner informujący o uczestnictwie w BUDMA do swojej stopki mailowej, korzystając z przygotowanych przez nas banerów.
  2. Opublikuj w swoich Social Mediach informację o tym, że będziesz na Targach BUDMA, wykorzystując przygotowaną przez nas grafikę.
  3. Oznaczaj nas poprzez #targiBUDMA #BUDMA2024  ORAZ @targiBUDMA w swoich postach w Social Mediach (LinkedIn oraz Facebook), a udostępnimy w swoich kanałach tę informację.
  4. Przesyłaj nam informacje o swojej firmie a my zamieścimy je na naszej stronie internetowej, w Social Mediach i informacjach prasowych. Prosimy o przesłanie kilku zdań o firmie: historia, zakres działań, najnowsze osiągnięcia – wszystko to, czym zechcą się Państwo pochwalić i co zaprezentują Państwo na targach BUDMA 2024.
  5. Opublikuj na swojej stronie informację prasową o tym, że będziesz na BUDMA 2023. Możesz wykorzystać przygotowane przez nas informacje prasowe.
  6. Zamieść na swojej stronie dedykowany podlinkowany baner informujący o tym, że będziesz na Targach BUDMA 2024.
  7. Wyślij klientom dedykowane zaproszenia na targi BUDMA 2024, dostaniesz je od nas na maila. 
  8. Wyślij nam swój logotyp w formacie .png i .jpg, a zamieścimy go na stronie internetowej Targów BUDMA w mailingach do zwiedzających czy w kampaniach marketingowych.
  9. Wyślij mailing na bazy swoich klientów z informacją, że uczestniczysz w Targach BUDMA. Dodaj do niego dedykowany baner lub grafikę BUDMA 2024.

 

 

Masz pomysł na niestandardową promocję swojej firmy podczas Targów BUDMA 2024? 

Skontaktuj się z nami, a chętnie wesprzemy Cię w działaniach.

Klaudia Jóźwińska
Klaudia Jóźwińska
Agnieszka Czubak-Wiśniewska