Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

CENTRUM NOWOCZESNEJ PREFABRYKACJI na targach BUDMA 2024- źródło inspiracji dla nowoczesnego budownictwa.

Podziel się

Witajcie w świecie pełnym możliwości, gdzie nowoczesność i innowacyjność stanowią fundamenty zielonej przyszłości budownictwa! Targi Budma to miejsce, gdzie nowe pomysły rodzą się na styku pasji i zaangażowania. Centrum Nowoczesnej Prefabrykacji to najważniejsze miejsce spotkań dla branży prefabrykacji budowlanej, gdzie zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia, technologie oraz innowacje. Wyruszamy w misję, aby wspólnie rozwijać budownictwo prefabrykowane i pokazać światu, że nowoczesność to nie tylko marzenie, ale rzeczywistość, którą wspólnie kreujemy.

Zgłoś swój udział do 28 września i otrzymaj najkorzystniejsze warunki uczestnictwa!

Zapytaj o ofertę Zgłoś swój udział Zapytaj o szczegóły

Znajdź się wśród liderów!

Podczas Targów Budma 2024 będziecie mieli okazję do zaprezentowania swoich wyjątkowych rozwiązań pokazując, że przyszłość budownictwa zaczyna się teraz. Spotkają się tu pasjonaci i innowatorzy, gotowi zanurzyć się w wirze nowych możliwości. To szansa na prezentację Waszej marki wśród najbardziej wpływowych decydentów, którzy szukają nowych, świeżych pomysłów.

W Centrum Nowoczesnej Prefabrykacji stawiamy na innowacyjność, jakość i zrównoważony rozwój. To będzie wyjątkowa wystawa rozwiązań, które przyspieszą procesy budowlane, podniosą jakość projektów, a jednocześnie wpłyną korzystnie na środowisko. Będziecie mieli okazję nawiązać kontakty z potencjalnymi partnerami, którzy podzielają Wasze pasje i cele.

Wspólnie możemy pracować na rzecz zrównoważonego rozwoju sektora budowlanego, tworząc wyjątkowe projekty, które zmieniają otaczający nas świat.

BĄDŹ W CENTRUM NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ PODCZAS TARGÓW BUDMA 2024!

 

 

Kongres Budownictwa Polskiego

Spotkanie kluczowych przedstawicieli branży budowlanej, obejmujące cykl debat, wykładów i obrad z udziałem liderów rynku, naukowców i praktyków, decydentów. Główne tematy poruszane podczas debat dotyczyły budownictwa drogowego, kubaturowego, kolei, hydrotechniki, energetyki i ochrona środowiska oraz innowacji i nowych technologii.

Międzynarodowa Konwencja Budownictwo Polska - Ukraina

Wydarzenie podejmujące problematykę budownictwa w ogólnym planie odbudowy infrastruktury Ukrainy, w którym udział wzięli przedstawicieli branży budowlanej z Europy Zachodniej, Skandynawii, Ukrainy i Polski. W debaty zaangażowane były instytucje jak Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, Bank Gospodarstwa Krajowego, PFR Nieruchomości oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz.

Forum Designu i Architektury

Zapewnią inspirujące i interaktywne doświadczenie dla wszystkich zainteresowanych. W programie liczne prezentacje, panele dyskusyjne i warsztaty prowadzone przez ekspertów branżowych. Forum przyciąga wielu znanych i cenionych architektów- gościem specjalnym tegorocznej edycji był Alexander Schwarz- Profesor „Budownictwa i Projektowania Publicznego” na Uniwersytecie w Stuttgarcie oraz partner w Pracowni Architektonicznej David Chipperfield w Berlinie

Przyłącz się do grona czołowych producentów prefabrykacji i spraw, że Twoja marka zabłyśnie w pełnym blasku na targach Budma. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby  obecność Twojej firmy była niezapomnianym sukcesem. Zyskasz nie tylko nowe kontrakty i klientów, ale także nowe perspektywy rozwoju także na rynkach zagranicznych, m.in. dzięki programowi Hosted Buyers.

 

O Programie Hosted Buyers Zapytaj o ofertę Zgłoś swój udział