BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Buduj globalny biznes - Międzynarodowa Strefa Spotkań na targach BUDMA!

Podziel się

Spotkania osobiste są niezastąpione w budowaniu relacji biznesowych, dlatego podczas targów BUDMA wynosimy je na nowy poziom. Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Strefie Spotkań! To wyjątkowa szansa na rozwój swojej firmy na światowych rynkach.

Wystawy międzynarodowe skupiają firmy z wielu krajów, wielu gospodarek, ale także wielu kultur. Dlatego wydarzenia te są idealnym miejscem nie tylko do zaprezentowania produktów i usług w formie stoiska wystawienniczego, ale przede wszystkim do stworzenia okazji do osobistego spotkania.

Spotkania ludzi, których łączy wspólny cel – rozwój biznesu. Aby stać się silniejszym. Aby rozwijać się na arenie międzynarodowej.

Handel międzynarodowy napędza gospodarkę, rozwija firmy, otwiera nowe rynki, a my wprowadzamy nową przestrzeń do międzynarodowych spotkań, gdzie nie tylko kupcy z całego świata będą mogli spotkać się z dostawcami, ale również będą mieli możliwość uzyskania konsultacji w zakresie usług wspierających handel międzynarodowy.

Stworzymy przestrzeń dla zwiedzających z zagranicy, w tym grupy kilkuset kupców uczestniczących w programie Hosted Buyers, kluczowych gości z Polski, czy wreszcie dla wystawców targów BUDMA, gdzie nie tylko pomożemy im znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych, ale także przekażemy kompleksową i istotną wiedzę na temat jak kierować rozwojem firmy na arenie międzynarodowej. Wiedza, szukanie nowych możliwości finansowania, bezpieczeństwa transakcji i transportu, a wreszcie samej logistyki w tej nowej, zmienionej rzeczywistości łańcucha dostaw.

Połączymy wiedzę i networking z technologią. Aby upewnić się, że zweryfikowani uczestnicy maksymalnie wykorzystają możliwości budowania sieci kontaktów – przygotujemy aplikację mobilną, podpowiadającą możliwe kontakty, tworzącą kalendarz spotkań i mapę spotkań.

Nie przegap możliwości międzynarodowego rozwoju swojej firmy! Zostań Wystawcą targów BUDMA, dołącz do Międzynarodowej Strefy Spotkań i buduj globalny biznes!

 

Zostań wystawcą! Informacje dla zwiedzających