BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

BUDMA 2024- ZIELONA PRZYSZŁOŚĆ BUDOWNICTWA

Podziel się

Grupa MTP serdecznie zaprasza do udziału w 32 edycji Targów Budma, która odbędzie się w dniach 30.01-02.02.2024, pod hasłem "Zielona Przyszłość Budownictwa". Od ponad 30 lat to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej dla producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców i inwestorów. To miejsce, gdzie branża ma szansę zaprezentować innowacyjne rozwiązania przyjazne środowisku. Współtworzony z partnerami program targów dotyka najważniejszych zagadnień branży budowlanej, wskazuje kierunki i szanse rozwoju zarówno w najbliższej, jak i dalszej przyszłości. 

Zgłoś swój udział do 28 września i otrzymaj najkorzystniejsze warunki!

Zapytaj o ofertę Zgłoś swój udział Masz pytania? Skontaktuj się z nami BUDMA 2023- zobacz podsumowanie

Znajdź się wśród liderów branży budowlanej i zostań wystawcą Targów BUDMA 2024

ZIELONA PRZYSZŁOŚĆ BUDOWNICTWA

Zielone budownictwo to obecnie jedna z najważniejszych tendencji w branży budowlanej. Ta koncepcja wiąże się z projektowaniem i budowaniem budynków z myślą o minimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Oznacza to zastosowanie zrównoważonych materiałów, zapewnienie odpowiedniej wentylacji i oświetlenia, oraz ograniczenie zużycia energii w trakcie użytkowania. Rozwój nowoczesnych ekologicznych technologii i materiałów jest kluczowym wyzwaniem dla przemysłu budowlanego, a wprowadzenie zielonych praktyk staje się niezbędne dla zapewnienia przyszłego zrównoważonego rozwoju.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ WYSTAWCĄ?

Międzynarodowych charakter Budmy i globalny zasięg targów zasięg da Ci możliwość zdobycia nowych rynków. Wyselekcjonowana grupa kilkudziesięciu tysięcy profesjonalnych zwiedzających umożliwi Ci nawiązanie cennych kontaktów biznesowych. Zwiękrzysz rozpoznawalność marki, docierając do potencjalnych klientów i partnerów. Wypromujesz swoje najnowsze produkty i rozwiązania w Polsce i zagranicą. Spotkasz najlepszych ekspertów z branży, będziesz miał możliwość uczestnictwa w prezentacjach i warsztatach, które poszerzają Twoją wiedzę. Poznasz najnowsze trendy i innowacje w branży budowlanej. Dodatkowo zapewnimy kompleksową obsługę, wspierając Cię logistycznie, marketingowo i technicznie.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Zobacz relację z poprzedniej edycji

Zielona przyszłość budownictwa staje się rzeczywistością-zaprezentuj swoje rozwiązania!

Zapytaj o ofertę Zgłoś swój udział