BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

BUDMA 2023 - OPINIE UCZESTNIKÓW

06.03.2023 12:09:17

Podziel się

Udział w targach BUDMA to szereg korzyści, zarówno dla firm prezentujących swoją ofertę, jak i dla profesjonalistów, którzy odwiedzają teren MTP jako goście.

BUDMA 2023 – OPINIE WYSTAWCÓW

 „…Jesteśmy dosyć młodą firmą na rynku pokryć dachowych, dlatego uważamy, że jeszcze nas nie stać  na to, aby się nie wystawić na tak prestiżowym wydarzeniu w branży jakim są Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Tegoroczna edycja była dla naszej firmy bardzo owocnym wydarzeniem z imponującą liczbą zwiedzających oraz odbytych spotkań i przeprowadzonych rozmów.”

(Witold Pałyga, Prezes BLACH-POL Krzysztofik, Pałyga Sp.j.)

„Poznańskie targi BUDMA jak co roku nas nie zawiodły. To idealne miejsce do wymiany cennych informacji o branży budowlanej i nawiązania nowych kontaktów z partnerami biznesowymi. Możliwość prezentacji produktów w formie show — Mini Crane Operator Challenge pozwoliła na sprawdzenie produktów w praktyce, co stanowiło dodatkową wartość dla odwiedzających”.

(Angelika Barska-Badowska – Specjalista ds. sprzedaży Catchshift Polska)

„Tegoroczne Targi BUDMA były dla firmy Eko-Okna bardzo intensywne i wyjątkowe. W tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecie powstania przedsiębiorstwa i to właśnie w Poznaniu rozpoczęliśmy świętowanie. Jak co roku profesjonalnie przygotowane wydarzenie BUDMA przyciągnęło tłumy i tak też było na naszym stoisku. Frekwencja była rekordowa! Dla nas targi to nie tylko przestrzeń wystawiennicza, to miejsce spotkań, budowania relacji i rozmów biznesowych”.

(Alina Staniszewska, Zastępca kierownika działu marketingu Eko-Okna S.A.)

 

„Targi BUDMA to genialne miejsce, aby zaprezentować swoje najnowsze produkty, które stworzyliśmy w najnowszej ofercie. Możliwość “spotkania” się z naszym produktem, zaprezentowania nowości zapewniła nam bardzo dobra frekwencja.  Jesteśmy bardzo zadowoleni w udziału w tym wydarzeniu, wiele nowych kontaktów, wiele odświeżonych, wartościowe rozmowy z Konkurencją. Podbudowani dobrym odbiorem po Targach mamy siłę do działania na kolejne miesiące”.

(Patrycjusz Bujak, Prezes Zarządu Gdańska Fabryka Okien sp. z o.o.)

 

 „W 2023 roku jako grupa BP2 mieliśmy przyjemność po raz kolejny brać udział w Targach BUDMA, przedstawiając w ramach oficjalnej premiery naszą najnowszą markę i produkty SOLROOF - zintegrowany dach fotowoltaiczny. Popularność i pozycja Targów BUDMA na arenie europejskiej sprostała naszym oczekiwaniom, dzięki czemu mieliśmy możliwość odbyć setki rozmów na temat naszego nowego produktu i pozyskać wiele interesujących kontaktów biznesowych”.

(Grzegorz Bizoń, Chief Sales Office CSO BP2 Group)

 

BUDMA 2023 – OPINIE UCZESTNIKÓW PROGRAMU HOSTED BUYERS

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu na Targach Budma. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni wielkością targów i liczbą wystawców. Na targach wystawiały się zarówno małe firmy, jak i giganci budowlani i taka różnorodność była dla nas bardzo cenna. Nawiązaliśmy kontakty i teraz omawiamy szczegóły naszej współpracy”.

(Contour Windows&Doors, Israel)

 

„Najbardziej interesują nas okna i drzwi, ponieważ sprzedajemy je we Francji i Turcji. Do tej pory współpracowaliśmy z dwoma polskimi firmami, ale w tym roku nawiązaliśmy nowe kontakty i jesteśmy pewni, że nawiążemy nową współpracę. Dziękuję również za program Hosted Buyer – był świetnie zorganizowany.”

(TKM Doors, Turkey)

 

„Muszę przyznać, że nasza wizyta na targach Budma była bardzo udana, ponieważ znaleźliśmy tam kilka bardzo ciekawych produktów, nowych technologii i producentów. Mam nadzieję, że jak najszybciej rozpoczniemy współpracę z polskimi producentami i dostawcami. Nawiązaliśmy również interesujące kontakty, które mogą być przydatne w przyszłości, zwłaszcza w dachach i systemach solarnych.”

(GTC Construction LLC, Georgia)