Organizator:

BUDMA 2024 - NAJWAŻNIEJSZE SPOTKANIE BRANŻY DEKARSKIEJ

Podziel się

Jesteś gotowy na wyjątkowe wydarzenie branżowe? Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zaprezentować swoje topowe produkty, zdobyć nowych klientów i nawiązać cenne kontakty w branży? BUDMA to idealne miejsce dla Ciebie! To jedno z największych wydarzeń w branży dekarskiej, przyciągające tysiące specjalistów, inwestorów i klientów z całego świata. Kolejna edycja odbędzie się w terminie 30.01-02.02.2024r.

Zgłoś swój udział do 28 września i otrzymaj najkorzystniejsze warunki!

ZAPYTAJ O OFERTĘ ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Znajdź się wśród liderów!

Dołącz do nas na targach Budma 2024 i zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

BĄDŹ W CENTRUM NAJWAŻNIEJSZYCH DEKARSKICH WYDARZEŃ PODCZAS TARGÓW BUDMA 2024

MISTRZOWSTWA POLSKI MŁODYCH DEKARZY

Największe wydarzenie dekarskie roku! TARGI BUDMA staną się areną zmagań najlepszych młodych fachowców o tytuł MISTRZA POLSKI DEKARZY w kategoriach: dachy strome, dachy metalowe,dachy płaskie Zawody będą eliminacją do MISTRZOSTW ŚWIATA MŁODYCH DEKARZY Jeśli jesteś młodym talentem w dziedzinie dekarstwa, to jest moment, abyś zawalczył o tytuł najlepszego dekarza w kraju. To wyjątkowa szansa na pokazanie swoich umiejętności przed ekspertami, zdobycie prestiżu i uwagi mediów.

STREFA POKAZÓW MONTAŻU DACHÓW

To miejsce, gdzie będziecie mogli zademonstrować swoje produkty, umiejętności i techniki montażu na żywo przed widownią specjalistów z całej branży. Niezależnie od tego, czy specjalizujecie się w pokryciach dachowych z blachy, dachówkach ceramicznych, gontach bitumicznych, dachach zielonych czy też innych rodzajach dachów, Strefa Pokazów Montażu Dachów oferuje Wam dodatkową platformę do prezentacji swoich produktów, wiedzy i umiejętności w praktyczny sposób.

KONGRES POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DEKARZY

Coroczne spotkanie, które gromadzi w jednym miejscu liderów branży dekarskiej, ekspertów, przedstawicieli firm oraz entuzjastów dekarstwa. To wyjątkowa okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk związanych z dekarstwem. Podczas kongresu będziecie mieli okazję wysłuchać inspirujących prezentacji, dowiedziecie się o najnowszych trendach, innowacjach i rozwiązaniach technologicznych, które wpływają na rozwój dekarstwa. Będziecie mogli wziąć udział w dyskusjach na temat przyszłości branży, wyzwań technologicznych, zmian regulacyjnych oraz innych tematów istotnych dla dekarzy.

Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie w świecie dekarstwa!

ZAPYTAJ O OFERTĘ ZŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY