BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Nawiąż międzynarodowe kontakty handlowe dzięki Hosted Buyers

Podziel się

Program Hosted Buyers powstał z myślą o umożliwieniu prowadzenia interesów na płaszczyźnie międzynarodowej. Stwarza on wyjątkowe możliwości nawiązywania kontaktów z najlepszymi profesjonalistami z branży, niezależnie od miejsca ich działalności na świecie.

Po raz kolejny przy Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2025 zostaje uruchomiony program Hosted Buyers. Jego głównym celem jest rozwój wymiaru handlowego pomiędzy polskimi producentami i  kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych kupców zagranicznych z wybranymi przez nich wystawcami.

Mamy świadomość ogromnego znaczenia międzynarodowości dla branży budowlanej, dlatego też tworzymy przestrzeń do rozmów właśnie na tym gruncie. 

 

Budma 2025 zaprasza na Targi gości zza granicy - przedstawicieli przedsiębiorców z branży budowlanej, zainteresowanych nawiązaniem współpracy handlowej z wystawcami targów BUDMA 2024 pełniących w firmie funkcje decyzyjne w zakresie dokonywania zakupów i umów dotyczących zakupu materiałów budowlanych, w szczególności: 

  • przedstawicieli hurtowni,
  • przedstawicieli sieci DIY,
  • dystrybutorów materiałów budowlanych,
  • deweloperów, generalnych wykona
    wców, architektów.

 O PROGRAMIE HOSTED BUYERS MÓWIĄ:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z targów. Nasza firma koncentruje się na podłogach i drzwiach. Nawiązaliśmy kontakty z 5 polskimi firmami i mamy nadzieję, na owocną współpracę. Chciałbym również podziękować za doskonale organizowane targi oraz program towarzyszący programowi Hosted Buyers".

M2 Floorings LTD, Bułgaria

 

"BUDMA okazała się świetną okazją do nawiązania zupełnie nowych kontaktów handlowych; na stoiskach znaleźliśmy sporo innowacyjnych rozwiązań, których dotąd nie spotkaliśmy. Było to dla nas bardzo owocne wydarzenie, na którym odbyliśmy wiele perspektywicznych spotkań, dających nadzieję na dobrą współpracę. Dziękuję za możliwość uczestnictwa w targach budownictwa w Poznaniu!”

Top Profil SRL, Mołdawia

 

"Dziękujemy za organizację Programu Budma Hosted Buyers. Szukaliśmy wystawców drzwi, okien i dachów i udało nam się znaleźć kilka naprawdę zainteresowanych firm. W trakcie targów rozpoczęliśmy rozmowy handlowe i mam nadzieję, że będziemy je kontynuować."

Ukraina, Vent Aer Dniepr LLC 

Nasi wystawcy mogą mieć realny wpływ na osoby, które odwiedzą Targi w ramach HOSTED BUYERS. Wystarczy, że zaproponują nam osoby, z którymi chcieliby nawiązać współpracę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z opiekunem programu HOSTED BUYERS!
Iwona Stefańska