Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Ze smutkiem żegnamy Roberta Klosa.

Podziel się

Z głębokim smutkiem i żalem otrzymaliśmy wiadomość o odejściu Roberta Klosa, założyciela Forum Branżowego oraz szanowanego człowieka ze świata stolarki.

To ogromna strata dla całej branży budowlanej. Jego pasja, wiedza i zdolności organizacyjne sprawiły, że stał się cenionym autorytetem, a także mentorem dla wielu osób, które miały okazję z nim współpracować. Zaangażowanie Pana Roberta w tworzenie dialogu, wymianę wiedzy i promowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie stolarki pozostawiły niezapomniany ślad, inspirując wiele osób do działania i wspierając dynamiczny rozwój sektora.

W tym trudnym czasie pragniemy wyrazić nasze najszczersze kondolencje dla rodziny, przyjaciół oraz wszystkich, którzy mieli okazję poznać Roberta Klosa i czerpać z jego wiedzy oraz doświadczenia. Jego dziedzictwo będzie kontynuowane przez tych, którzy byli zainspirowani jego pracą i oddaniem dla branży.

Nasz zespół Targów BUDMA pragnie wyrazić pełne wsparcie i współczucie dla wszystkich dotkniętych tą stratą. Robert Klos pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowa postać, która pozostawiła niezatarte piętno w świecie stolarki i budownictwa.

Z wyrazami współczucia
Zespół Targów Budma