BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

XIV Kongres Stolarki Polskiej za nami!

Podziel się

Zakończył się XIV Kongres Stolarki Polskiej, którego jednym z partnerów głównych była Grupa MTP. Wydarzenie, które miało miejsce 23 maja br. w Hotelu Warszawianka w Jachrance, zgromadziło rekordową liczbę - ponad 300 uczestników! Wśród nich była reprezentacja Targów BUDMA oraz Targów WinDoor-tech.

XIV Kongres Stolarki Polskiej 2024

 

Kongres, organizowany przez Związek POiD jak zwykle wypełniony był inspirującymi dyskusjami z udziałem ekspertów, dostarczył solidną porcję wiedzy i dał uczestnikom możliwość nawiązania bezcennych kontaktów. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak ważnego wydarzenia i przyczynić się do rozwoju sektora stolarki w Polsce.

 

Wiodącym tematem tegorocznej edycji były szanse i zagrożenia dla branży materiałów budowlanych w dobie kryzysu i związanych z nim przemian politycznych, ekonomicznych oraz społecznych. Wokół tego zagadnienia toczyły się rozmowy w ramach czterech bloków tematycznych z udziałem ekspertów i przedstawicieli sektora. Obrady zakończyły się przyjęciem rezolucji, która określi dalsze działania Związku POiD.

 

Tegoroczny Kongres odbył się podczas jednego dnia, którego zwieńczeniem była wieczorna Gala Orłów Polskiej Stolarki z uroczystym bankietem i emocjonującym wręczeniem prestiżowych, branżowych wyróżnień.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną relacją z wydarzenia, która dostępna jest na stronie organizatora wydarzenia.

PEŁNA RELACJA Z WYDARZENIA WIĘCEJ O POiD