Organizator:

Wystawca targów BUDMA - VALLOR S.A.

Podziel się

Firma VALLOR S.A. opiera swoją działalność biznesową na dwóch podstawach – budownictwie i wyposażeniu obiektów komercyjnych. Zdobyte kompetencje oraz szeroka oferta sprawiły, że VALLOR S.A. stała się firmą o zasięgu globalnym, a jej oddziały i przedstawiciele są obecni w takich krajach jak: Czechy, Słowacja, Niemcy, Austria, Włochy, Dania, Hiszpania, Francja, Beneluks, Skandynawia, Rosja, Litwa, Łotwa oraz Estonia.

Pierwszym obszarem działalności firmy VALLOR S.A. jest produkcja i montaż modułowych mieszkań pasywnych, umożliwiających tworzenie bloków mieszkalnych. Moduły mieszkalne oparte są na konstrukcji szkieletowej wykonanej ze stali i pozwalają tworzyć bloki mieszkalne do 4 kondygnacji. Są one produkowane w fabryce i dostarczane na miejsce montażu. Budynki mogą być wyposażone w instalację fotowoltaiczną i realizowane w różnych standardach wykończenia oraz kolorystyce elewacji. Każdy z modułów mieszkalnych posiada około 35 m2 powierzchni użytkowej. Układ konstrukcji modułu umożliwia aranżację danej powierzchni mieszkalnej, dostosowanej do potrzeb użytkownika. Jednostki mieszkalne mogą być realizowane w różnych wariantach wykończenia i wyposażenia.  Modułowe bloki mieszkalne charakteryzują się:

  • niskim współczynnikiem energii pierwotnej (ogrzewanie i chłodzenie), 15kwh/m2/rok;
  • szczelnością powietrzną <0,6 wobec <3,0 dla budynków z wentylacją grawitacyjną;
  • oknami trójszybowymi uw <0,85 w/m2k montowanymi w systemie ciepłego montażu;
  • magazynem energii pozyskiwanej z OZE, redukującym pobór energii z sieci;
  • wysoką sprawnością systemu rekuperacji wpływającej na komfort cieplny i użytkowy.

Obok produkcji, firma oferuje także pełny zakres usług remontowo-budowlanych.

Kolejnym, drugim obszarem biznesowym firmy jest natomiast produkcja i dostawa mebli i wyposażenia do takich obiektów jak apartamenty, hotele, akademiki, galerie handlowe, stacje benzynowe, apteki i wszystkie kategorie sklepów. Oprócz tego, VALLOR S.A. zajmuje się również dostarczaniem oznakowań zewnętrznych i wewnętrznych dla obiektów komercyjnych.

To jednak nie koniec - przedsiębiorstwo nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich produktów, a także poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań. VALLOR S.A. wdraża nowe technologie oraz współpracuje z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów na całym świecie.

Z ofertą i produktami firmy VALLOR S.A. będzie można zapoznać się podczas Targów BUDMA 2024 - zachęcamy do odwiedzenia pawilonu 3, stoisko 90.