Organizator:

Wystawca targów BUDMA - TKZ Polná - tradycja produkcji od 112 lat

Podziel się

Czeska firma TKZ to uznany i uznany na całym świecie producent systemów zawiasów do drzwi i okien. Dzięki ponad 100-letniej historii, dbałości o wysoką jakość i wdrażania innowacji, są poszukiwanym partnerem dla producentów drzwi i okien, a także sprzedawców materiałów budowlanych. Powierzchnia produkcyjna to ponad 10 000 m2 umożliwia wykorzystanie szerokiego asortymentu maszyn, od konwencjonalnych obrabiarek po najnowocześniejsze zrobotyzowane miejsca pracy. Wszystkie produkty są produkowane według norm europejskich i testowane przez akredytowane jednostki certyfikujące.

PRODUKTY w ofercie firmy TKZ Polná 

1. Linia produktów TUKAN
Linia produktów TUKAN firmy TKZ od wielu lat zdobywa klientów niezawodnymi funkcjami, spełniającymi najwyższe wymagania technologiczne i funkcjonalne. Zawiasy wpuszczane dwu- i trzyczęściowe charakteryzują się bardzo mocnym i stabilnym mocowaniem, które gwarantuje nośność do 60 kg. Tuleja ślizgowa na trzpieniu i kulce zapewnia bezobsługowy i łatwy obrót zawiasu.

2. Linia produktów TRIO
Linia produktów TRIO to trójwymiarowa konstrukcja dwuczęściowych zawiasów wpuszczanych, umożliwiających regulację skrzydła drzwi w trzech kierunkach. Wariant ten pozwala na ustawienie wysokości i położenia skrzydła drzwiowego w zakresie ± 2 mm. Dzięki swoim właściwościom technologicznym możliwe jest osiągnięcie nośności do 150 kg.

 

3. Linia produktów ESPRIT
Linia produktów TKZ ESPRIT – całkowicie ukryty system zawiasów umożliwiający całkowite wbudowanie drzwi bezprzylgowych i wkomponowanie ich w pomieszczenia zaprojektowane o prostych liniach. ESPRIT można stosować na ościeżnice drewniane, stalowe i aluminiowe. W wysokiej jakości drzwiach mieszkaniowych stosowana jest technologia regulacji trójwymiarowej. Testowany na 200 000 cykli bezobsługowych. Zawias klasyfikowany jest w 10 klasie obciążenia, a przy zastosowaniu zamka antywłamaniowego w klasie bezpieczeństwa RC2.

 

4. Linia produktów GEMMA
Linia produktów TKZ GEMMA – rozwiązania zawiasów idealne do najwyższej klasy drewnianych drzwi wejściowych, spełniające wszystkie współczesne wymagania w zakresie wzornictwa, architektury i bezpieczeństwa, a także oferujące szereg zalet technicznych. Dla wielu architektów, deweloperów i firm produkcyjnych drewno jest nadal preferowanym i popularnym materiałem na drzwi wejściowe w budynkach prywatnych, publicznych i komercyjnych. System charakteryzuje się cichą pracą i niezawodnością nawet przy intensywnym użytkowaniu.

 

5. Linia produktów TKZ Replik
Linia produktów TKZ Replik – od wielu lat konserwatorzy zabytków i architekci doceniają naszą pomoc w podejmowaniu się rekonstrukcji obiektów zabytkowych poprzez zestawy replik okien i drzwi nie do odróżnienia od oryginałów.

 

Najlepsze innowacje i technologie cechują firmę TKZ Polná! Poznać bliżej specjalistów w fachu, a także zapoznać się ze szczegółową ofertą będzie można podczas Targów Budma 2024!