Organizator:

Wystawca targów BUDMA - Stalprodukt Zamość

Podziel się

Powstała w 1997 r. firma Stalprodukt-Zamość jest dzisiaj jednym z czołowych polskich producentów drzwi stalowych zewnętrznych, bram garażowych i stolarki aluminiowej.

Profesjonalny i zaangażowany  zespół, wciąż udoskonalana, nowoczesna linia produkcyjna i najwyższej jakości produkty stolarki otworowej przyczyniły się do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa docenionego tak przez klientów indywidualnych, instytucjonalnych, jak i profesjonalne gremia opiniotwórcze.

W 2023 r. drzwiom stalowym Stalprodukt-Zamość przyznane zostało godło „Teraz Polska” nadawane najlepszym polskim usługom, produktom i innowacjom. W tym samym roku,  firma Stalprodukt-Zamość została nagrodzona ZŁOTYM GODŁEM QI 2023 w kategorii „Produkt” dla drzwi akustycznych Amadeo, przyznawanym w ramach programu Najwyższa Jakość Quality International podczas prestiżowego Krynica Forum. Co warto podkreślić, drzwi Amadeo już rok wcześniej zyskały przychylność praktyków z biur projektowych i Internautów, którzy w ramach ogólnopolskiego plebiscytu StolArchi nagrodzili je drugą pozycją w tym prestiżowym konkursie. Nie należy zapominać, że Stalprodukt-Zamość to także „Perła Biznesu” Zamojszczyzny – tytuł ten przyznawany jest przez lokalne media przedsiębiorcom i samorządowcom, tworzącym miejsca pracy na Zamojszczyźnie i swoją działalnością wpływającym na pozytywny wizerunek regionu.

Stalprodukt-Zamość działa w skali lokalnej, w skali ogólnopolskiej, ale również i globalnej, jako eksporter stolarki otworowej do Europy, Euroazji i Ameryki Północnej. Produkty firmy dostępne są na rynku słowackim, czeskim, rumuńskim, bułgarskim, litewskim, łotewskim, estońskim, ukraińskim, kazachskim, angielskim, hiszpańskim i kanadyjskim.

Szeroka oferta modeli drzwi zewnętrznych, antywłamaniowych, akustycznych i przeciwpożarowych o doskonałych parametrach technicznych, występujących zarówno w ponadczasowej klasycznej stylistyce, jak i w nowoczesnym wzornictwie oraz bram segmentowych, których stabilna konstrukcja, mocne prowadnice oraz napęd renomowanych firm przekładają się na ich trwałość i niezawodność to główne czynniki stanowi o systematycznym, ale i znaczącym wzroście zainteresowania ofertą firmy Stalprodukt-Zamość zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Stalprodukt-Zamość jest częścią Grupy Kapitałowej Stalprodukt S.A., w skład której wchodzi doskonale funkcjonująca

https://www.futryna.com.pl/

Stalprodukt Zamość na targach BUDMA 2024 - pawilon  5 stoisko 69 A