Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Wiedza, relacje, biznes. BUDMA 2023 w blokach startowych

Podziel się

Trwają już intensywne przygotowania do Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2023. Zachęcamy do zapoznania się z folderem, w którym zawarte zostały najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącej edycji tego najważniejszego wydarzenia dla branży budowlanej. Sprawdźcie sami, dlaczego warto i do zobaczenia na BUDMIE 2023!

Folder BUDMA 2023

To właśnie na BUDMIE ma miejsce integracja międzynarodowego środowiska budowlanego, której towarzyszy niezwykła energia bezpośrednich relacji oraz gwar biznesowych rozmów, a kilkuset producentów z niemal całego świata rokrocznie prezentuje najnowsze rozwiązania dla budownictwa. Równolegle z najbliższą edycją odbędą się Targi Maszyn, Narzędzii Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram, Fasad WinDoor-tech.

Jako organizatorzy robimy wszystko, aby zapewnić wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, przedstawić kompleksową ofertę dla specjalistów z sektora budowlanego i architektonicznego. Chcemy zagwarantować im przestrzeń do owocnych spotkań biznesowych, dostęp do najnowszych technologii i najbardziej aktualnej wiedzy – podkreśla Marta Szydłowska, dyrektor targów BUDMA.

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

31.01 - 03.02.2023, Poznań

Folder BUDMA 2023