Organizator:

Schuller&Company - właściciel oprogramowania bocad na Targach BUDMA 2024!

Podziel się

Targi BUDMA, jako największe i najważniejsze spotkanie branży budowalnej w Polsce i Europie Centralnej, od ponad 30 lat wspiera rozwój sektora oraz łączy przedstawicieli branży. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, po raz kolejny będzie można spotkać wiodących producentów materiałów budowlanych, innowacyjne start-upy czy też ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Wśród nich znalazła się firma Schuller&Company - właściciel oprogramowania bocad.

bocad to oprogramowanie do detalowania dla inżynierii konstrukcyjnej, które od 1983 roku wyznacza standardy w konstrukcjach stalowych. Dzięki precyzji i bezbłędnym procesom detalizacji, oprogramowanie otworzyło nowe możliwości produkcyjne w budownictwie.

40-lecie firmy bocad podkreśla niezwykłą historię sukcesu opartą na zaangażowaniu w perfekcję, innowacyjność oraz wpółpracę z klientami. Przejęcie marki przez firmę SCHULLER&Company w 2022 r. doprowadziło do gwałtownego wzrostu innowacji w zakresie możliwości BIM, obsługi klienta i dalszego rozwoju.

bocad, jako partner Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych (PIKS), będzie obecny na Targach BUDMA w ramach wspólnego stoiska. Zachęcamy do odwiedzin - pawilon 6, stoisko 16H.