Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Poznaj Złotych Medalistów BUDMY!

Podziel się

Aż 26 produktów spośród zgłoszonych przez wystawców Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ zostało docenionych przez eksperckie Jury. Warto się im przyjrzeć, bo to one będą wyznaczać trendy w budownictwie w nadchodzącym roku!

 

Tradycyjnie, jeszcze w grudniu, przed rozpoczęciem kolejnej edycji targów, poznajemy laureatów najbardziej prestiżowej i rozpoznawalnej targowej nagrody za innowacyjność w naszym kraju – Złotego Medalu MTP, tym razem przyznaną w branży budowlanej.

– W tym roku Jury miało niezwykle ciężkie zadanie. Zdecydowana większość zgłoszonych do konkursu produktów reprezentowała bardzo wysoki poziom technologiczny – mówi dyrektor grupy produktów MTP, Dariusz Muślewski. Nie łatwo było dokonać wyboru, a ostateczny werdykt zapadł po wielogodzinnych, ożywionych dyskusjach i bardzo szczegółowych analizach zgłoszeń, podawanych przez producentów parametrów, wyników badań, uzyskanych certyfikatów, czy nadesłanych próbek produktów. - dodaje. 

Złożony z ekspertów Sąd Konkursowy, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, Złotymi Medalami MTP nagrodził  26 produktów Targów BUDMA oraz INTERMASZ 2022.

– Liczba zgłoszeń do konkursu w znaczący sposób podkreśla dążenie firm budowlanych do wprowadzania na rynek coraz to nowszych, lepszych jakościowo i technologicznie rozwiązań, które są w stanie sprostać wymaganiom nowoczesnego, spełniającego coraz bardziej surowe normy, budownictwa – podsumowuje Dariusz Muślewski. –  Bardzo się cieszę, że takie właśnie produkty już niedługo będą mogli poznać bliżej zwiedzający Targów BUDMA (kilka spośród nagrodzonych to prawdziwe rynkowe premiery!), na które już dzisiaj serdecznie zapraszam - w imieniu zarówno zdobywców nagrody Złotego Medalu jak i wszystkich wystawców targów!

Czas na Twój wybór

Produkty nagrodzone Zlotym Medalem targów BUDMA oraz INTERMASZ biorą udział w dodatkoym konkursie, w którym to Twój głos ma największe znaczenie. Uruchomione zostało glosowanie, które wyłoni laureata nagrody Złotego Medalu Wybór Konsumentów - otrzyma go oczywiście produkt z największą liczbą Waszych głosów!

Poznaj laureatów Złotego Medalu Zagłosuj na najlepszy produkt Bilety na targi