BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Partnerstwo z potencjałem: Stowarzyszenie Branży Wykończeniowej na Targach BUDMA 2024"

Podziel się

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów branżowych targów BUDMA 2024 dołączyło STOWARZYSZENIE BRANŻY WYKOŃCZENIOWEJ. To dynamiczna organizacja, która oferuje wsparcie i możliwości edukacji dla szerokiego spektrum osób związanych z branżą wykończeniową i pewny partner, który angażuje się w rozwijanie zarówno początkujących, jak i doświadczonych fachowców w dziedzinie glazurnictwa.

 

Zaangażowanie Stowarzyszenia w tworzenie dialogu, wymianę wiedzy i promowanie najnowszych osiągnięć jest docenianie przez szerokie grono przedsiębiorców, wykonawców z branży wykończeniowej, ale również osoby fizyczne, inwestorów, sprzedawców, hurtowni oraz doradców technicznych z całego kraju.

W ramach prowadzonej  działalności Stowarzyszenie organizuje cykliczne webinaria dla wykonawców, praktyczne i teoretyczne szkolenia z dziedziny glazurnictwa, obejmujące zakres od podstawowych po osiągnięcie dyplomu mistrza, jak również oferuje indywidualne doradztwo, skierowane do uczestników.

Zainteresowani mogą liczyć na wsparcie doświadczonej i profesjonalnej kadry szkoleniowej, wykonawców z wieloletnim stażem w zawodzie, mistrzów glazurnictwa, dyplomowanych instruktorów i nauczycieli praktycznej i teoretycznej nauki zawodu, wspieranych przez  kilkunastoosobową kadrę techniczną z największych firm chemii materiałów i narzędzi w Polsce i Europie.

Nieocenioną platformą, służącą wymianie wiedzy i doświadczeń, jest grupa "Glazurnik-moje hobby":  http://bitly.pl/L0Ktu -  to właśnie tu skupia się społeczność entuzjastów glazurnictwa, gdzie idee i doświadczenie przekształcają się w inspirujące rozmowy oraz interakcje.

Wspólnie będziemy mogli czerpać z doświadczenia, dzielić się wiedzą i inspiracją, aby podnieść jakość i innowacyjność w branży wykończeniowej. Do zobaczenia na targach BUDMA 2024!

Obecność Stowarzyszenia Branży Wykończeniowej jako partnera targów BUDMA stanowi wyjątkową okazję dla wszystkich uczestników, by spotkać się z ekspertami, dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach, technologiach oraz najskuteczniejszych praktykach w zakresie glazurnictwa. Oczekujemy z niecierpliwością na owocne rezultaty tej współpracy i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia dedykowanej strefy, gdzie razem z Stowarzyszeniem Branży Wykończeniowej będziemy inspirować, dzielić się wiedzą oraz budować przyszłość branży.