Organizator:

MONTERIADA 2024 – zobacz harmonogram pokazów

Podziel się

W pawilonie 5 targów BUDMA, na stoisku 1 odbędzie się MONTERIADA 2024. Warto odwiedzić tegoroczną odsłonę wydarzenia, żeby zobaczyć jak dobrze zamontować okna, drzwi i bramę garażową, porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się, jak zdobyć dofinansowanie do termomodernizacji. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogram pokazów w ramach MONTERIADY!

MONTERIADA już od 6 edycji przyciąga uczestników targów BUDMA, którzy poszukują dobrych wyrobów do budowy lub remontu domu i praktycznych informacji na temat dobrego montażu tych produktów. W tym roku motywem przewodnim MONTERIADY będzie termomodernizacja. Dla odwiedzających przygotowano punkty eksperckie, gdzie będzie można uzyskać m.in. informacje o dofinansowaniu do termomodernizacji domu i wymiany źródeł ciepła, a także zdobyć wiedzę w zakresie zagadnień technicznych związanych z wyrobami budowlanymi.

W sercu stoiska MONTERIADY zlokalizowana będzie specjalna ściana, na której od wtorku 30 stycznia do czwartku 1 lutego prezentowane będą cykliczne pokazy montażu na żywo. Zobaczmy każdy, najmniejszy nawet detal prac montażowych, obejrzymy m.in. proces instalacji stolarki wielkoformatowej z użyciem mini żurawia oraz wiele innych, ciekawych prezentacji. Eksperci firm wyjaśnią wszystkie kwestie związane z produktami i odpowiedzą na pytania. Spotkajmy się na MONTERIADZIE 2024!

Szczegółowy harmonogram pokazów jest już dostępny!

***

Partnerami MONTERIADY 2024 są: ALUPLAST, FAKRO, GLASSLIFT, HÖRMANN, KLIMAS WKRĘT-MET, LAHTI PRO, NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ, SOUDAL, STALPRODUKT-ZAMOŚĆ, TYTAN PROFESSIONAL

Patroni Honorowi MONTERIADY 2024: Instytut Techniki Budowlanej, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Patroni medialni MONTERIADY 2024: Bramy 21.pl, Budnet.pl, Budowa.org, Budowlanematerialy.eu, Budownictwo.co, Budownictwo.org, Budownictwob2b.pl, Budujemy Dom, Dom Idealny, Domszytynamiare.pl, Drzw21.pl, E-izolacje.pl, Ekobudowanie.pl, Ekspert Budowlany, E-okna.pl, Forum Branżowe, Inwestycje.plus, Izolacje, Kb.pl, Kupdom.com.pl, Ładny Dom, Ladnydom.pl, Materiały Budowlane, Monter Stolarki, Murator, Muratorplus.pl, Obud.pl, Okna21.pl, Okno Kwartalnik, Oknonet.pl, Przegląd Budowlany, RBT Magazyn, Regiodom.pl, Stolarkabudowlana.eu, Stolarstwo.org, Świat Aluminium, Świat Szkła, Teraz-srodowisko.pl, Termomodernizacja.pl, Wybudujemy.com.pl

Bieżące informacje na temat wydarzenia można śledzić na:

Facebooku POiD: facebook.com/POiDstolarkabudowlana

Stronie internetowej POiD: poid.eu

Facebooku kampanii „DOBRY MONTAŻ”: facebook.com/dobrymontaz

 

Zapraszamy do udziału w MONTERIADZIE 2024, która odbędzie się w dniach 30.01-02.02 2024 roku, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu – stoisko nr 1 w pawilonie 5.