BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Międzynarodowa Strefa Spotkań na targach BUDMA

Podziel się

Przygotuj się na unikalne możliwości networkingowe! Spotkania z uczestnikami między innymi z takich krajów jak Szwecja, Dania, Norwegia, Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa, Gruzja, Łotwa, Belgia, Holandia i Wielka Brytania Międzynarodowa Strefa Spotkań na targach BUDMA – ponownie zlokalizowana zostanie w sercu pawilonu 5. Przestrzeń dla zwiedzających z zagranicy, w tym kupców uczestniczących w programie Hosted Buyers, kluczowych gości z Polski, czy wreszcie dla wystawców targów BUDMA.

 Międzynarodowa Strefa Spotkań na targach BUDMA – networking wspierany technologią AI

Spotkania są esencją targów. Niezastąpione w budowaniu relacji biznesowych, poszukiwaniu nowych klientów czy rynków zbytu, ale także w pozyskiwaniu wiedzy. BUDMA 2023 wyniosła je na nowy poziom i kontynuuje wspieranie budowania relacji.

Przestrzeń do międzynarodowych spotkań, gdzie nie tylko kupcy z całego świata spotykali się z dostawcami, ale również mieli możliwość uzyskania konsultacji w zakresie usług wspierających handel międzynarodowy tętniła życiem i wymianą doświadczeń, ale przede wszystkim żyła nawiązywaniem kontaktów biznesowych.

Po raz pierwszy, do przestrzeni spotkań międzynarodowych zaprosiliśmy wybraną grupę przedstawicieli:

- wystawców targów Budma oraz Windoor-Tech

- kupców zaproszonych w ramach programu Hosted Buyers oraz odwiedzających z zagranicy

- kluczowych odwiedzających z Polski, reprezentujących handel materiałami budowlanymi, deweloperów, firmy wykonawcze oraz architektów łącznie 4211 wybranych gości.

Połączyliśmy wiedzę i networking z technologią. Aby upewnić się, że zweryfikowani uczestnicy maksymalnie wykorzystają możliwości networkingu – przygotowaliśmy aplikację mobilną, podpowiadającą możliwe kontakty, tworzącą kalendarz spotkań i mapę spotkań. Wszyscy zaproszeni goście, z wykorzystaniem aplikacji networkingowej mieli możliwość umówienia spotkań w Międzynarodowej Strefie Spotkań, w Pawilonie 5.

Aplikacja wydała 2060 rekomendacji kontaktów biznesowych, z czego 69,9% z nich użytkownicy uznali za wartościowe. 

Niezmiernie ważną funkcją Międzynarodowej Strefy Spotkań jest jej edukacyjny aspekt. Partnerzy Strefy, Santander Bank Polska oraz UPS, dzielili się kompleksową i istotną wiedzą na temat jak kierować rozwojem firmy na arenie międzynarodowej. Szukanie nowych możliwości finansowania, bezpieczeństwa transakcji i logistyki, a wreszcie samej logistyki w tej nowej, zmienionej i zaburzonej rzeczywistości łańcucha dostaw – te wątpliwości rozwiewali Partnerzy w trakcie prezentacji i warsztatów.

Strefa spotkań wraca na Budmie 2024 – targi to miejsce budowania relacji, szukania nowych możliwości biznesowych, nowych rynków.

Wystawcy targów, międzynarodowi kupcy oraz kluczowi zwiedzający z Polski reprezentujący handel materiałami budowlanymi, deweloperzy, firmy wykonawcze oraz architekci otrzymają zaproszenie do strefy spotkań oraz udziału w spotkaniach. Zaproszenie będzie wysłane po zarejestrowaniu zaproszenia na targi oraz zakupie biletu przy rzetelnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego.  

 Kontakt:

Dorota Wallusch