BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Kreuj architekturę FORUM D&A!

Podziel się

Architekcie, projektancie, studencie – teraz Ty masz możliwość stworzyć program wydarzeń Forum Designu i Architektury D&A, które odbędzie się podczas targów BUDMA w Poznaniu!

Wystarczy, że wypełnisz krótką ankietę, a Twoja opinia będzie wzięta pod uwagę przy wyborze tematów Forum i zaproszenia gości, których chcielibyście poznać, z którymi chcielibyście wymienić doświadczenia zawodowe!

Forum Designu i Architektury D&A to unikatowa, dwudniowa platforma wymiany doświadczeń, zarówno dla architektów, jak i dla designerów. Prominenci designu – światowej sławy designerzy i architekci przedstawią swój dorobek artystyczny oraz doświadczenie zawodowe. Merytoryczne debaty z udziałem publiczności będą doskonałą okazją do zadawania pytań uznanym w Polsce i na świecie autorytetom, jak również przedstawicielom rządu lub samorządów, czy również konfrontacji wizji i pomysłów architektów z możliwościami ich wykonania przez inwestorów. Z kim będziecie mogli dyskutować będzie zależeć właśnie od Was – zachęcamy zatem do wypełnienia ankiety:

https://forms.gle/3gN8XWchvUounuNF6

Forum Designu i Architektury kierowane jest głównie do designerów, architektów wnętrz, architektów bryłowych, producentów materiałów wykończeniowych i budowlanych, freelancerów a także vlogerów, blogerów oraz innych influencerów związanych z designem i architekturą. D&A to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego, poprzez prelekcje, debaty oraz specjalną strefę dla młodych projektantów, powstanie wyjątkowa synergia świata sztuki i biznesu.

Forum Designu i Architektury D&A (5-6 lutego 2020r.) odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA (4-7 lutego 2020r.), w Poznaniu – jednych z najważniejszych targów branżowych w Europie.

Więcej: www.forumdia.pl