Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

FAKRO jedną z największych polskich firm eksportowych

Podziel się

Lista publikowana przez magazyn "Wprost" dostarcza cennych informacji dotyczących dynamiki polskiego rynku biznesowego i podkreśla rosnące znaczenie sektora produkcji w kraju. Firma FAKRO nie tylko znalazła się na tej liście, ale również zajęła miejsce w pierwszej pięćdziesiątce firm określanych jako Polscy Ambasadorzy, czyli najwięksi polscy eksporterzy.

"FAKRO odniosło sukces na polskim rynku dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wysokiej jakości produktom i nieustannej trosce o zadowolenie naszych klientów. Branża budowlana staje w obliczu różnorodnych wyzwań, które wpływają na jej rozwój i funkcjonowanie. W ich obliczu konieczne są inwestycje w innowacje, rozwijanie nowych strategii zarządzania oraz współpraca z innymi sektorami. Właśnie te działania pozwalają skutecznie sprostać rosnącym wymaganiom rynku" – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO.

Przedsiębiorstwa obecne na tej prestiżowej liście mogą być dumni z osiągniętych wyników i sukcesu na konkurencyjnym polskim rynku. FAKRO zajęło 47. miejsce w zestawieniu Polskich Ambasadorów, a ogólnie plasuje się na 124. pozycji w rankingu.

Źródło: https://poid.eu/2023/06/13/fakro-jedna-z-najwiekszych-polskich-firm-eksportowych/