Organizator:

Dziękujemy, że byliście z nami

Podziel się

Właśnie zakończyła się 30. edycja targów Budma - znanych i cenionych przez wykonawców, architektów, przedstawicieli handlu materiałami budowlanymi oraz inwestorów i deweloperów. Przez cztery dni w 4 największych pawilonach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich prezentowane były budowlane nowości, innowacje narzędziowe oraz premiery rynkowe, jak również produkty, które wyznaczać będą trendy w 2022 roku!

Początek roku to idealny czas na zapoznanie się z premierami rynkowymi, wdrożenie nowych systemów czy  rozwiązań, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz „dotknięcie” innowacyjnych technologii i produktów.

Dlatego dziękujemy wystawcom, zwiedzającym, mediom branżowym oraz partnerom targów za to, że obdarzyli nas zaufaniem i odwiedzili Poznań w dniach 1-4 lutego 2022. To były niezwykle intensywne dni, wypełnione licznymi dyskusjami, pokazami i konferencjami. Spotkania online nigdy nie zastąpią rozmów twarzą w twarz, a minione wydarzenie doskonale pokazało, że cała branża budowlana jest gotowa do bezpośrednich spotkań. 

Liczymy na waszą obecność podczas nadchodzących wydarzeń przygotowywanych przez Grupę MTP. Zapraszamy na kolejną odsłonę Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 - już w dniach 31.01 - 03.02.2023 r., oczywiście w Poznaniu! Do zobaczenia!