BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

BUDMA 2023: Skorzystaj z najlepszej oferty cenowej!

Podziel się

Dołącz do grona Wystawców targów BUDMA 2023! Zarezerwuj stoisko dla swojej firmy na najważniejszych targach branży budowlanej w Polsce! Najlepsze ceny obowiązują tylko do 6 października 2022!

Zostań Wystawcą Targów BUDMA 2023!

Przed nami najbardziej prestiżowa impreza handlowa dla budownictwa i architektury w Polsce i Europie Środkowej, wymieniana na równi z największymi wystawami świata. Liderzy, twórcy innowacji, producenci oraz firmy dopiero wchodzące na rynek zaprezentują w jednym miejscu najbogatszą ofertę nowoczesnych produktów, materiałów, maszyn i urządzeń dla sektora budowlano-architektonicznego.

Wykorzystaj potencjał Targów BUDMA!
Zamów powierzchnię do 6 października 2022 i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej!

ZAJMIJ MIEJSCE WŚRÓD LIDERÓW RYNKU!

Targi skupiają najważniejsze firmy i przedsiębiorstwa, kreują nowe zjawiska w biznesie, marketingu i ekonomii, wyznaczają nowe kierunki rozwoju! Zaprezentuj swoją markę i ugruntuj jej pozycję na rynku! Buduj prestiż i wykorzystuj wszystkie możliwości targów!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

BĄDŹ TAM, GDZIE TWOI KLIENCI!

Klienci nigdy nie przestaną cenić spotkań na żywo! Podtrzymuj relacje ze stałymi klientami i docieraj do nowych odbiorców! Profesjonaliści, managerowie, przedstawiciele szerokiego spektrum przedsiębiorstw właśnie na BUDMIE podejmują strategiczne decyzje zakupowe! Pozwól im wybrać Twoją ofertę!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ZAWALCZ O PRESTIŻOWE NAGRODY!

ZŁOTY MEDAL to najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana za wysoki poziom innowacyjności produktów. Acanthus Aureus trafia do Wystawców, którzy najlepiej rozumieją, w jaki sposób nowoczesny expo marketing buduje wizerunek firmy i jej wartość biznesową. Spraw, by na BUDMIE 2023 trafiły właśnie do Twojej firmy!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Równolegle z najbliższą edycją BUDMA odbędą się Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram, Fasad WinDoor-tech. W tym roku do flagowej oferty wydarzenia trafia także bogata ekspozycja związana z przemysłem szklarskim.

PODWÓJNA SIŁA TARGÓW BUDMA I WINDOOR-TECH!

Dlaczego warto tu być?

 

 

#

NIE ZWLEKAJ! Najbardziej atrakcyjna oferta tylko do 6.10.2022!

BUDMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji najnowszych propozycji producentów i dystrybutorów branży budowlanej: okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal i kamień w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo eko i energooszczędne, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy. Uzupełnieniem wystawy są maszyny, narzędzia i komponenty do produkcji okien, bram i fasad.

31.01 - 3.02.2023

Do zobaczenia w Poznaniu

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i odpowiemy na pytania:

Filip Głogowski-Kurpisz
Filip Głogowski-Kurpisz
Klaudia Jóźwińska
Klaudia Jóźwińska
Natalia Nowaczyk
Natalia Nowaczyk
Paweł Flachmański