Organizator: Grupa MTP

BUDMA Architektonicznie

Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA to doskonałe miejsce spotkań architektów i designerów z branżą budowlaną, pozwalające na uzyskanie szerszego kontekstu dla działań tych grup zawodowych we wspólnej przestrzeni. Targi stwarzają okazję do rozmów o kierunku rozwoju i przyszłości, a także odpowiedzialności całego sektora budowlanego i jego różnych grup zawodowych, które mają wpływ na wygląd, funkcjonalność i dostępność powstających budynków i infrastruktury. W 2020 roku w targowej Iglicy zostanie podjęty temat architektury dostępnej i przyjaznej, nie tylko w aspekcie projektowym, ale także w społecznym, jak i środowiskowym. Refleksja nad przemianami architektury, jej dążeniami w zderzeniu z wyzwaniami współczesnego świata, wybiega jednak znacznie dalej, zahaczając o instytucje publiczne, urzędników, naukowców specjalistów zajmujących się kulturą, problemami społecznymi czy klimatem. Zapraszamy do interesujących spotkań w ramach Architektonicznej BUDMY.

#

Forum Designu i Architektury D&A

Tym razem wyjdziemy na przeciw wyzwaniom współczesności, by w międzynarodowym gronie znakomitych ekspertów, przedstawicieli różnych pokoleń badaczek, praktyków architektury i nauk społecznych porozmawiać o szeroko rozumianej architekturze zrównoważonej. Nie oznacza to jednak, że spotkamy się, by po raz kolejny potwierdzić, jak ważne są obecnie kwestie ekologii, planowej urbanizacji czy spójności społecznej. Raczej by szukać odpowiedzi i dobrych przykładów skutecznego działania w tych obszarach.

Dowiedz się więcej Pobierz Program

ARCHITECTURE BUDMA AWARD

Weź udział w konkursie na wyróżniające się pod względem estetyki, jakości wykonania i funkcjonalności projekty budynków, przestrzeni publicznych, obiektów małej architektury czy też elementów integralnie związanych z architektoniczną formą wzornictwa. Wyróżnieniem uhonorowani zostaną architekci, których talent, energia i zaangażowanie w pracę twórców doprowadziły do powstania wyjątkowych obiektów. Termin zgłoszeń 14 stycznia 2020 r.

Dowiedz się więcej

PROJEKT 1m/ARCH

Zaprezentuj swoje najlepsze dotychczasowe lub przyszłe projekty podczas najważniejszych targów budownictwa w Europie Centralnej! Skorzystaj z wyjątkowej okazji pokazania swoich możliwości, idei, pomysłów i zyskaj nowe kontakty biznesowe! Dołącz dzisiaj - liczba miejsc ograniczona!

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Konkurs Szkice Architektoniczne

Wyobraźnia, kunszt i niezwykłe umiejętności warsztatowe - połączenie tych trzech atrybutów pozwoli na kreację pracy architektonicznej, która zachwyci Jury konkursu dla uczniów oraz studentów "Szkice Architektoniczne". Każdego roku w konkursie udział bierze blisko 100 prac, przygotowanych techniką tradycyjną (ołówkiem, rapidografem, piórem, markerem czy kreską). 10 prac nominowanych jest do ścisłego finału, a zwycięzcę poznamy podczas targów BUDMA i Forum Designu i Architektury D&A!

Dowiedz się więcej Laureaci konkursu 2020

Partnerzy Konkursu Szkice Architektoniczne

Konkurs na realizację stoiska IARP

Studiujesz kierunki architektoniczne? Chciałbyś aby Twój projekt został zrealizowany? Teraz masz taką okazję - Opracuj koncepcję projektową stoiska targowego Izby Architektów RP - najlepsza praca pod względem warsztatowym, wizualnym oraz estetycznym zostanie zrealizowana podczas targów budownictwa i architektury BUDMA!

Dowiedz się więcej Laureaci konkursu edycja 2020