Organizator:

Zostań wystawcą BUDMA 2025 na najlepszych warunkach!

Podziel się

Nie zwlekaj. Tylko do 30 czerwca masz szansę zarezerwować miejsce na BUDMA 2025 na preferencyjnych warunkach! Dołącz do grona Wystawców i bądź obecny w dniach 11-14 lutego 2025 na jednym z najważniejszych międzynarodowych spotkań branży budowlanej w Europie!

BUDMA 2025

 

Kolejna edycja Targów BUDMA odbędzie się w dniach 11-14 lutego 2025 r. (od wtorku do piątku). Wydarzenie od ponad 30 lat jest jednym z najważniejszych eventów targowych branży budowlanej i architektonicznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Rokrocznie skupia producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców i inwestorów. Podczas 4 dni prezentowana jest najnowsza oferta produktowa, technologiczna i usługowa.

Skorzystaj z promocyjnej oferty, zarezerwuj miejsce już teraz i zagwarantuj sobie najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb opcję udziału w targach BUDMA w Poznaniu. Preferencyjne ceny obowiązują do 30 czerwca br!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Synergia z WinDoor-Tech

Targi BUDMA stanowią prestiżową przestrzeń do prezentacji najnowszych propozycji producentów i dystrybutorów branży budowlanej i architektonicznej. W 2025 roku uzupełnieniem wystawy będą Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram, Fasad WinDoor-Tech, w ramach których nie zabraknie premierowych pokazów zaawansowanych technologicznie rozwiązań, służących optymalizacji produkcji w stolarce otworowej.

Targi BUDMA i WinDoor-Tech nie bez przyczyny organizowane są w tym samym czasie i miejscu. To wydarzenia, które się przenikają tworząc okazję do jednoczesnego obejrzenia maszyn czy technologii oraz gotowego produktu, który dzięki nim powstaje.

Zapisz w kalendarzu datę: 11-14.02.2025 i już dzisiaj zaplanuj swój udział w Targach BUDMA 2025!

BUDMA 2025

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Klaudia Jóźwińska
Klaudia Jóźwińska
Filip Głogowski-Kurpisz
Filip Głogowski-Kurpisz
Emilia Klupczyńska
Emilia Klupczyńska
ZAPYTAJ O OFERTĘ DLACZEGO WARTO? TEMATYKA BUDMA 2025