Organizator:

Znani sportowcy na targach BUDMA 2022

Podziel się

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2022 to nie tylko ekspozycja liderów sektora budowlanego. To przede wszystkim możliwość spotkania się z przedstawicielami branży, rozmowy na żywo i wiele emocji związanych z uczestnictwem w wydarzeniu. Targi co roku przyciągają liczne grono zwiedzających, a zarówno wystawcy, jak i organizatorzy dbają o to, aby odwiedzający teren MTP w Poznaniu zdobyli nie tylko profesjonalną wiedzę o prezentowanych produktach czy usługach, ale również ciekawe wspomnienia.

Drugiego dnia targów BUDMA 2022 (02.02.2022) na stoisku firmy Alteza pojawił się gość specjalny – ambasador marki i znany koszykarz Marcin Gortat! Podczas pobytu w Poznaniu goście odwiedzający stoisko 44 w hali nr 3 mieli unikatową możliwość porozmawiania z byłym graczem NBA, zdobyć autograf, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Z kolei na stoisku Blachy Prószyński (Pawilon 6, Stanowisko 36) każdego dnia targów Budma 2022 czekają na odwiedzających ciekawe spotkania z Mistrzami Dekarstwa i Ambasadorami firmy - znanymi sportowcami: Damianem Janikowskim, Danielem Rutkowskim, Laurą Grzyb czy Mariuszem Pudzianowskim.

Serdecznie zapraszamy, targi Budma potrwają do piątku, 04.02.2022, do godz. 16.00.