Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Zmiana terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej

Podziel się

W związku z wyjątkową sytuacją w kraju, spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, XI Kongres Stolarki Polskiej został przełożony na termin: 9-10 września br. Tematyka spotkania będzie dostosowana do aktualnych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami w obliczu kryzysu gospodarczego na niespotykaną dotąd skalę.

 

Kongres Stolarki Polskiej jest od 2010 roku organizowany cyklicznie przez Związek POiD. W tym roku z przyczyn niezależnych od organizatorów nastąpi zmiana terminu i spotkanie  odbędzie się na początku września. Miejsce największego spotkania przedstawicieli branży stolarki budowlanej pozostaje jednak bez zmian – DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw. – Z uwagi na aktualną sytuację w kraju związaną z rosnącym zagrożeniem koronawirusem, po licznych naradach i konsultacjach w gronie członków Zarządu Związku POiD, Rady Programowej, Partnerów oraz potencjalnych uczestników podjęliśmy decyzję o zmianie terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej na najbliższą możliwą datę: 9-10 września br. Czujemy się bowiem w obowiązku zapewnić jego uczestnikom bezpieczeństwo. Temat przewodni wydarzenia: spowolnienie gospodarcze, dziś wydaje się jeszcze bardziej aktualny niż mogło się wydawać kilka miesięcy temu – tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD. – Jestem przekonany, że po zakończeniu pandemii przedstawiciele firm z branży stolarki budowlanej będą dążyli do spotkania, aby wymienić się swoimi doświadczeniami na temat sposobów radzenia sobie w trudnej rzeczywistości biznesowej, a więc Kongres będzie do tego z pewnością doskonałym miejscem – dodaje.

Związek POiD przewiduje w najbliższym czasie dodatkowe spotkanie Rady Programowej za pośrednictwem nowoczesnych technologii komunikacji w celu dostosowania tematyki wydarzenia do aktualnych wyzwań, które czekają gospodarkę w drugiej połowie roku. – Chcemy zaprosić do udziału w Kongresie wybitnych doradców, którzy postarają się stworzyć dla przedsiębiorców z naszej branży swoistą instrukcję postępowania w sytuacji kryzysowej, a więc przed nami mnóstwo pracy, choć do tej pory wiele działań w ramach tegorocznej edycji Kongresu zostało już zrealizowanych z sukcesem.– mówi Paweł Wróblewski.

Zapraszamy do udziału w XI Kongresie Stolarki Polskiej, który odbędzie się w dniach 9-10 września br. w DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw. Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie internetowej wydarzenia: https://kongres.poid.eu/