Organizator:

Złota 15 - najlepsi są wśród nas

Podziel się

Podczas siódmej edycji Międzynarodowego Forum Stolarki, nagrodzono innowacyjnych polskich producentów z branży stolarki otworowej w ramach rankingu „Złota 15”. Znamienite grono laureatów to także wystawcy targów BUDMA!

Wybitne grono ekspertów i fachowców z branży budowlanej spotkało się w ramach Międzynarodowego Forum Stolarki już po raz siódmy. Bogaty program konferencji poruszał szereg zróżnicowanych tematów: od recyklingu z udziałem ekspertów z EPPA (European Trade Association of PVC Window System Suppliers), przez analizę trudnej sytuacji gospodarczej poprowadzoną przez ekspertów ze świata nauki, aż po prawne aspekty obecności na rynku francuskim.  

Podczas wydarzenia, zorganizowanego przez Stolarka VIP w Hotelu Magellan w Bronisławowie k/ Piotrkowa Trybunalskiego, uhonorowano również producentów z branży stolarki budowlanej w ramach rankingu „Złota 15”.

„Złota 15”, czyli lista wyróżnionych firm, na której znalazły się najlepsze polskie firmy, jest najlepszym dowodem, że branża stolarki otworowej jest prężna, ekspansywna, innowacyjna, licząca się w Polsce i świecie. Niech te firmy będą inspiracją dla pozostałych, równie znakomitych firm, będą wzorem do naśladowani i rekomendacją, do jeszcze skuteczniejszych działań w produkcji, dystrybucji, handlu i marketingu najlepszych rozwiązań w branży stolarki budowlanej - podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Oto lista laureatów:

FAKRO - okna dachowe i okna pionowe z drewna, 

SELT żaluzje, markizy, rolety, pergole, 

PARMAX drzwi wejściowe z drewna, 

OKNOPLAST - okna i drzwi z PVC i aluminium, 

SELENA chemia budowlana, WIKĘD drzwi zewnętrzne stalowe i aluminiowe, 

ALUPRPOF system do fasad okien, drzwi i rolet, 

PREZ-MET maszyny do produkcji okien, 

WIŚNIOWSKI bramy, drzwi, ogrodzenia, 

WALA pochwyty i akcesoria do drzwi, 

RK ALUMINIUM drzwi wejściowe aluminiowe, 

MEDOS klamki, parapety, akcesoria, 

PRESSGLASS szkło i szyby zespolone dla budownictwa, 

PORTA drzwi wewnętrzne do domów i mieszkań, 

MFO systemy wzmocnień do okien i drzwi.

- Wyróżnione firmy oferują wysoką jakość produktów, a ich elastyczność i gotowość do spełnienia nawet najbardziej rygorystycznych norm jakościowych i branżowych, pozwoliło podbić również europejski, a nawet światowe rynki. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wyróżnili, tych, którzy w ostatnich kilkunastu, a w niektórych przypadkach kilkudziesięciu latach z małych firm, stały się lokomotywami polskiej stolarki, rozpoznawalnymi i uznanymi markami. Te firmy zasługują na najwyższe wyróżnienie, na medal, na dyplom, na powszechne uznanie – mówi Grzegorz Cendrowski, Prezes Stolarka VIP.

Złota 15 to ranking najlepszych polskich firm, które odegrały kluczowa rolę rozwoju polskiej branży stolarki w Polsce i poza jej granicami. Wyróżnione firmy to awangarda polskiej stolarki, to wzór do naśladowania, to w dużej części ikony skutecznego i dochodowego biznesu, a nade wszystko prekursorów, innowatorów i mentorów dla setek innych podobnych firm w Polsce i za granicą.

Serdecznie gratulujemy!