Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Zapraszamy do odwiedzania stoiska RAWLPLUG na BUDMA 2023!

Podziel się

Rawplug - to międzynarodowy producent zamocowań i narzędzi. W portfolio firmy znajduje się ponad 30 000 komplementarnych produktów - od zamocowań, przez elementy złączne i narzędzia, po elektronarzędzia. Najwyższa jakość wykonania i parametrów technicznych każdego z nich jest potwierdzona przez uznane instytucje certyfikacyjne. Firma Rawplug swoje rozwiązania zaprezentuje podczas targów BUDMA 2023.

 

Rawlplug to marka, która zajmuje się rozwijaniem i kreowaniem przemysłu mocowań. Powstała w 1919 roku, w Wielkiej Brytanii, ale jej popularność szybko nabrała międzynarodowy zasięgu. Dzisiaj tworzą ją spółki własne i zależne oraz sieć dystrybutorów na całym świecie.  Każdego dnia przedstawiciele firmy pracują nad wyznaczaniem kierunku, w którym zmierza rozwój globalnego rynku zamocowań.

Misja

Dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, którym można zaufać.

Innowacja towarzyszy marce Rawlplug na każdym etapie prac nad ulepszaniem dotychczasowego i rozwojem nowego portfolio oferowanych produktów i usług. Innowacja idzie w parze z bezpieczeństwem, niezawodnością i prostotą użycia nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Każdego dnia przedstawiciele firmy pracują na budowanie i utrzymanie zaufania klientów. W Rawlplug wiedzą, jak dla profesjonalistów ważna jest pewność produktów używanych w projektowaniu lub realizowaniu obiektów.

Wizja

Rawlplug chce być globalną marką pierwszego wyboru.

Firma ma aspiracje, aby produkty i usługi marki Rawlplug były pożądane na całym świecie. Dlatego specjaliści pracują nad stopniową, konsekwentną ekspansją poprzez kolejne akwizycje i inwestycje, konsolidując rynek. Firma dąży do tego, aby być producentem zamocowań pierwszego wyboru, opierając swój zrównoważony rozwój na projektowym zarządzaniu, odpowiedzialności społecznej, zorientowaniu na środowisko oraz efektywnym łańcuchu dostaw.

Rawlplug - budujemy razem z Tobą

Zapraszamy do odwiedzania stoiska Rawlplug na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023! Specjaliści z firmy będą czekać w pawilonie 8A, na stoisku nr 19, gdzie zaprezentują nowości oraz innowacyjne rozwiązania.

Podczas targów Rawlplug pokaże w akcji swoje premiery produktowe – w tym uniwersalne młotowiertarki sieciowe. Każdy chętny będzie mógł przetestować topowe produkty i maszyny Rawlplug. W strefie testów praktycznych znajdą się wyróżnione tytułem Kreatora Budownictwa 2022 elektronarzędzia akumulatorowe, w tym laureatka tegorocznego Złotego Medalu MTP, wiertarko-wkrętarka akumulatorowa RawlDriver R-PDD18-P100. Wszystkie te maszyny będzie można osobiście wypróbować podczas aplikacji w różnych podłożach.

 

Spotkanie profesjonalistów 

Wykonawców, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś nowego o technikach zamocowań, firma Rawlplug zaprasza do udziału w krótkich, bezpłatnych blokach szkoleniowych. Każdego dnia specjaliści z firmy będą pokazywać, jak szybko i bezpiecznie pracować z flagowymi produktami marki Rawlplug. Tematami kolejnych bloków będą:

  • 10:30 Zamocowania lekkie
  • 11:30 Szybkie i bezpieczne kotwienie
  • 12:30 Zamocowania ramowe
  • 13:30 Nowy system elektronarzędzi akumulatorowych
  • 14:30 Młotowiertarki sieciowe SDS Plus i SDS Max
  • 15:30 Gazowy osadzak do betonu SC-40II
  • 16:30 Gwoździarka do drewna WW90

 

Z kolei dla tych, którzy w pracy szukają frajdy i zdrowej dawki rywalizacji - firma przygotowała konkursy zręcznościowe. Na stoisku firmy podczas targów BUDMA 2023 do dyspozycji gości dostępny będzie symulator wymiany koła samochodowego. Jeśli ktoś będzie chciał sprawdzić się w akcji, będzie mógł wypróbować także  klucz udarowy – a przedstawiciele firmy zmierzą czas. Na najszybszych czekać będą nagrody.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Zapraszamy! Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01. - 03.02.2023, Poznań