Organizator:

Zaplanuj rok 2023 z targami BUDMA!

Podziel się

Satysfakcja uczestników minionych targów BUDMA 2022 skłania nas do wytężonej pracy nad jeszcze bardziej udanym spotkaniem świata budownictwa i architektury w 2023 r. Kreuj z nami kolejną edycję wydarzenia! Dołącz do grona zadowolonych firm, zgłoś udział w targach BUDMA 2023 i skorzystaj ze specjalnej oferty!

30-tej, jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, towarzyszyła ekspozycja Targów Maszyn Budowlanych oraz Materiałów i Technologii dla Budownictwa Infrastrukturalnego INTERMASZ/ INFRATEC, a także branży kominkowej i kamieniarskiej. Od 1 do 4 lutego 2022, na łącznej powierzchni 36 000 m2, swoją ofertę zaprezentowało ponad 350 firm z 21 krajów.

 

Obecnie trwają przygotowania do kolejnej odsłony targów BUDMA. Poznańskie pawilony targowe od 31 stycznia do 3 lutego 2023 wypełnią nowoczesne produkty, materiały, maszyny i urządzenia dla sektora budowlano-architektonicznego.

Zainspiruj nas swoją działalnością, współtwórz z nami program, dołącz do prestiżowego grona partnerów targów BUDMA 2023!

ZAPYTAJ O OFERTĘ! INFORMATOR WYSTAWCY

W podziękowaniu za zaufanie i obecność podczas ostatnich targów BUDMA, dla wszystkich wystawców edycji 2022 przygotowaliśmy wyjątkową ofertę cenową- zapytaj o nią nasz zespół! 

 

Strefa Wystawcy