BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Weź udział w MONTERIADZIE – już od 30 stycznia na targach BUDMA!

Podziel się

Budujesz lub remontujesz swój dom? Jesteś fachowcem pracującym w budownictwie? Odwiedź MONTERIADĘ na targach BUDMA i poznaj najnowsze produkty budowlane oraz zobacz, jak wygląda ich dobry montaż. Już teraz zarezerwuj swój czas, żeby wziąć udział w MONTERIADZIE w dniach 30.01-02.02 2024 roku.

MONTERIADA organizowana przez Związek POiD na targach BUDMA to wyjątkowe wydarzenie promujące dobry montaż wyrobów stolarki budowlanej, termomodernizację i nowoczesne, energooszczędne rozwiązania w budownictwie.

MONTERIADA dostarcza uczestnikom praktycznej wiedzy na temat najnowszych produktów. Biorą w niej udział zarówno fachowcy, jak i inwestorzy indywidualni, którzy budują i remontują swoje domy. Wydarzenie przyciąga również liczne grono dziennikarzy oraz uczniów i nauczycieli ze szkół branżowych.

 

MONTERIADA 2024 – co przygotowano dla uczestników?

Głównym punktem MONTERIADY 2024 będą interaktywne, cykliczne pokazy montażu wyrobów budowlanych, m.in okien, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej. Na stoisku wydarzenia zaplanowano również punkty doradcze, w tym stanowisko Projektu Doradztwa Energetycznego oraz programu „Czyste Powietrze”, gdzie będzie można dowiedzieć się m.in jak uzyskać finansowanie do termomodernizacji domu i wymianę źródeł ciepła.

MONTERIADZIE towarzyszyć będzie również charyzmatyczny komentarz prowadzącego, a realizowane na żywo pokazy montażowe dostarczą uczestnikom wielu pozytywnych emocji. Eksperci firm i profesjonalni monterzy w przystępny sposób przekażą natomiast wiedzę na temat najnowszych wyrobów, prezentując każdy ich detal. Stoisko MONTERIADY jest również miejscem spotkań przedstawicieli branży budowlanej.

MONTERIADA na targach BUDMA jest realizowana od 2016 roku przez Związek POiD przy wsparciu partnerów – firm, instytucji i mediów z branży budowlanej. Każda z edycji spotkania jest wyjątkowa i świetnie wpisuje się w organizowane przez Związek POiD kolejne odsłony kampanii „DOBRY MONTAŻ”. W ramach poprzednich odsłon MONTERIADY jej stoisko odwiedziły m.in. grupy szkolne z klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”, uczestnicy mogli też oglądać budowę domu pasywnego z przekrojami warstw. Ostatnio wydarzenie zyskało nowe zielone barwy, nawiązujące do ekologii i energooszczędności.

Zapraszamy na stoisko MONTERIADY 2024 na pokazy dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej, prezentację nowoczesnych produktów i rozmowy z ekspertami w punktach doradczych.

MONTERIADA 2024 to organizowane przez Związek POiD wydarzenie promujące dobry montaż wyrobów stolarki budowlanej, termomodernizację i energooszczędne rozwiązania w budownictwie.

Zapraszamy na stoisko nr 1 w pawilonie 5.

 

 

MONTERIADĘ wspierają: 

Bieżące informacje na temat wydarzenia można śledzić na:

Facebook POiD Strona internetowa POiD Strona kampanii „DOBRY MONTAŻ”