Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

SWISSPACER - ciepłe ramki szwajcarskiej jakości produkowane w Polsce - wystawcą na targach BUDMA 2023!

Podziel się

Firma SWISSPACER została założona w 1998 roku i należy do Grupy Saint-Gobain. Działa na całym świecie, jest liderem innowacji i pionierem na rynku ciepłych ramek dystansowych. Już pod koniec stycznia klienci odwiedzający targi BUDMA 2023 będą mieli szansę poznać szerzej produkty tej marki.

 

Firma SWISSPACER od ponad 20 lat jest pionierem technologii ciepłej ramki. Oprócz wysokiej jakości produktów, realizuje również najlepszą obsługę dla przemysłu przetwórczego. Ponadto uważa się za prekursorów, którzy wspólnie z klientami i partnerami, jak również wszystkimi pozostałymi uczestnikami łańcucha wartości, będą dalej umacniać pozycję ciepłej ramki na arenie międzynarodowej.

SWISSPACER – The edge of tomorrow

Ciepła ramka od Swisspacer jest „ramką jutra” pod każdym względem. Dzięki oferowanym produktom firma od zawsze stawia czoła bieżącym i przyszłym wyzwaniom w zakresie zrównoważonego, energooszczędnego budownictwa. Ramki dystansowe Swisspacer zapewniają oszczędność energii, ponieważ odpowiadają za bardzo niskie wartości współczynnika Uw dla okien i elewacji. Efektywność energetyczna znajduje się w centrum działań i od zawsze stanowiła nieodzowny element filozofii firmy i jej produktów. Ramki dystansowe SWISSPACER zwiększają również komfort cieplny, ponieważ zapobiegają powstawaniu kondensacji na krawędzi szyby. Dzięki temu maleje ryzyko tworzenia się pleśni i namnażania się bakterii, a w mieszkaniu panuje zdrowy klimat.

 

Hasło „The edge of tomorrow” – „Ramka jutra” ma również znaczenie metaforyczne. Poprzez ciągłe doskonalenie firma potwierdza ducha innowacyjności i konsekwentne myślenie o jutrze. Nie tylko w odniesieniu do produktów, ale także obsługi klientów – ponieważ towarzyszy im indywidualnie przy wszystkich nowych wyzwaniach.

Swisspacer jest sprawdzonym i kompetentnym partnerem dla branży. Na szwajcarskiej jakości zawsze można polegać.

 

Stała i niezawodna jakość produktów oraz najlepsza obsługa to główne priorytety firmy SWISSPACER. 

Ramki dystansowe SWISSPACER

Sprawdzona wydajność przy różnych wymaganiach – wybierając SWISSPACER, zawsze stawia się na jeszcze większą energooszczędność, najwyższy komfort przebywania w pomieszczeniach, a także oszczędność na niższej emisji CO2. Wszystkie ramki dystansowe SWISSPACER cechuje wyjątkowo wysoka jakość oryginalnych ciepłych ramek dla trwałych okien i elewacji zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Skromny, ale szlachetny design, szeroka gama kolorów, a także jedwabiście matowe powierzchnie podnoszą również walory estetyczne każdej realizacji.

 

 

OFERTA SWISSPACER GLIWICE - CIEPŁE RAMKI DYSTANSOWE OBEJMUJE:

 • SWISSPACER Ultimate

jest wiodącą ciepłą ramką dystansową, która posiada doskonałe właściwości termiczne. SWISSPACER Ultimate to produkt wyznaczający nowe standardy w zakresie energooszczędności.

 • SWISSPACER Advance

nowa ramka dystansowa w klasie średniej. Aluminiowa bariera gazoszczelna zapewnia zabezpieczenie przed utratą gazu oraz przed przedostawaniem się wilgoci z zewnątrz. Dzięki tym właściwościom wydłuża ona maksymalnie żywotność okna z szybą zespoloną oraz redukuje na stałe koszty ogrzewania.

 

 • Szprosy

stanowią elegancki element dekoracyjny nawiązujący wyglądem do tradycyjnego okna, tworzący niepowtarzalną atmosferę w pomieszczeniu.

 • Akcesoria do ramek oraz szprosów

szeroki wybór: łączników, krzyży oraz zatyczek.

 • CALUWIN – program do wyliczania efektywności energetycznej

Pozwala obliczyć współczynnik przenikania ciepła Uw, efektywność i oszczędność energetyczną okna.

Kalkulator CALUWIN dla architektów i inżynierów a także projektantów i doradców umożliwia szybkie i proste wyliczanie oszczędności energii dzięki zastosowaniu produktów SWISSPACER. Oprócz tego można łatwo i szybko ustalić wartość współczynnika Uw dla przeróżnych konstrukcji okien. CALUWIN zawiera również symulator dla szyb zespolonych z kompensacją ciśnienia.

Kalkulator dostępny jest też w formie aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android w odpowiednich sklepach.

 

CO WYRÓŻNIA SWISSPACER:

 • energooszczędność,
 • najnowsza technologia,
 • innowacyjne produkty,
 • 100% bariera gazoszczelna,
 • gwarancja jakości,
 • rzetelne wsparcie techniczne,
 • bogata gama kolorystyczna produktów.
 • Według Passivhaus Institute (Niemcy), w około 60% okien i 90% ścian osłonowych montowanych w domach pasywnych wykorzystuje się SWISSPACER.

 

 

O Saint-Gobain

Firma Saint-Gobain opracowuje, wytwarza i prowadzi sprzedaż materiałów i rozwiązań dla rynku budowlanego, mobilności, opieki zdrowotnej i innych zastosowań przemysłowych. Główny element działalności firmy skupia się wokół opracowywania innowacyjnych produktów i rozwiązań, które w szczególny sposób mogą przyczynić się do zapewnienia energooszczędności i ochrony środowiska, a także podniesienia jakości życia. W związku z tym Saint-Gobain współpracuje ściśle z uznanymi uniwersytetami i instytucjami naukowymi.

Firma Saint-Gobain została założona w 1665 roku we Francji i należy do 100 największych przedsiębiorstw przemysłowych na świecie. Koncern zatrudnia 167 tys. pracowników i ma filie w 70 krajach.

 

Zapraszamy! Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01. - 03.02.2023, Poznań