Organizator:

Świąteczna promocja! Kup bilet na targi w niższej cenie!

Podziel się

Zaplanuj swoją wizytę na Targach Budma i Windoor-Tech 2023. Do końca grudnia br. trwa świąteczna promocja - nie czekaj i zrób sobie prezent już dziś!

BUDMA - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

to jedno z najważniejszych w Europie miejsc spotkań z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami oraz prestiżowa przestrzeń do prezentacji najnowszych propozycji producentów i dystrybutorów branży budowlanej i architektonicznej: okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal i kamień w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo eko i energooszczędne, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy. Uzupełnienie wystawy stanowić będą Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram, Fasad WinDoor-tech, a także bogata ekspozycja związana z przemysłem szklarskim.

BUDMA to najbardziej oczekiwane polskie wydarzenie, integrujące międzynarodowe środowisko budowlane, obfitujące w rynkowe premiery i merytoryczne wydarzenia, podejmujące najbardziej aktualną problematykę sektora budowalnego.

 

KUP BILET W ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA:

 

OFERTA NIŻSZYCH CEN TRWA TYLKO DO 31.12.2022!

 

CENA W PROMOCJI: 38 PLN

 

PODWÓJNA SIŁA TARGÓW BUDMA i WINDOOR-TECH!

 

PRZYJEDŹ DO POZNANIA I BĄDŹ TAM, GDZIE LIDERZY BRANŻY!

 

 

Zapraszamy na www.tobilet.pl , gdzie szybko i sprawnie zamówisz bilet dla siebie albo dla przyjaciół z branży jako idealne rozwiązanie na prezent!