BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Steico CEE / Ekologiczne budownictwo energooszczędne - WYSTAWCĄ NA TARGACH BUDMA 2023!

Podziel się

Popularność zielonego budownictwa w Polsce, w którym liczy się ekologia, energooszczędność i zdrowie mieszkańców, dynamicznie rośnie, a firma STEICO – oferująca kompletny system budowlany oparty na drewnie – należy do europejskich liderów w tej dziedzinie. Produkty STEICO to ekologiczne rozwiązania dla każdego budynku. Chronią przed zimnem, upałem, hałasem i wilgocią. Jednocześnie są otwarte dyfuzyjnie i tworzą zdrowy mikroklimat w domu. Ponadto zapewniają podwójną ochronę klimatu - magazynują CO2, a oszczędzając energię na grzanie i chłodzenie budynku, redukują emisję CO2 do atmosfery.

 

Koncern STEICO zajmuje się produkcją i sprzedażą ekologicznych materiałów budowlanych z surowców odnawialnych. Naturalny system budowlany STEICO łączy w sobie innowacyjne drewniane konstrukcje nośne z fornirowego drewna warstwowego i belek dwuteowych z ekologicznymi materiałami termoizolacyjnymi.

 

STEICO jest wiodącym europejskim producentem materiałów termoizolacyjnych z włókien drzewnych. Produkty STEICO umożliwiają wykonanie szczególnie energooszczędnych budynków, łącząc aktywną ochronę klimatu z wysokim komfortem mieszkania. STEICO należy do grupy tysiąca najbardziej rozwijających się przedsiębiorstw na świecie, jest notowany na giełdzie i zatrudnia łącznie ok. 1900 pracowników w pięciu lokalizacjach na terenie Europy.

 

Koncern STEICO, jako światowy lider w produkcji materiałów termoizolacyjnych z włókien drzewnych opracowuje, produkuje i sprzedaje ekologiczne produkty budowlane z surowców odnawialnych. STEICO jest jedynym producentem w branży, który oferuje zintegrowany system budowlany, w którym innowacyjne konstrukcje drewniane i ekologiczne materiały izolacyjne wzajemnie się uzupełniają. STEICO LVL (fornir klejony warstwowo) oraz belki dwuteowe tworzą elementy konstrukcyjne systemu. Materiały izolacyjne obejmują elastyczne i stabilne płyty termoizolacyjne z włókien drzewnych oraz izolację wdmuchiwaną z włókien drzewnych i celulozy. Produkty uszczelniające do przegród zewnętrznych uzupełniają cały system.

System STEICO to gotowe, certyfikowane materiały budowlane do konstrukcji ścian, stropów i dachów, które pozwalają projektować i wznosić budynki ekologiczne w standardzie energooszczędnym, zapewniające  zdrowy  mikroklimat i wysoki komfort życia jego użytkownikom. Otwarte dyfuzyjnie materiały izolacyjne oparte na drewnie niezawodnie chronią przed zimnem, ciepłem i hałasem oraz stale poprawiają efektywność energetyczną budynków.

 

Ekologia, gospodarka i polityka społeczna

W STEICO zrównoważony rozwój jest rozumiany jako współdziałanie trzech obszarów: ekologii, ekonomii i polityki społecznej. Ekologiczne produkty od Steico wykonane są z surowców przyjaznych środowisku, które mogą być stosowane zarówno w nowym budownictwie jak i przy modernizacji dachów, ścian, sufitów, podłóg i konstrukcji stropowych. Umożliwiają one budowę przyszłościowych, zdrowych budynków o wyjątkowej jakości. W ten sposób firma chce sprostać społecznej odpowiedzialności wobec pracowników i społeczeństwa. Zrównoważony rozwój jest mocno zakorzeniony w filozofii STEICO jako najwyższa wartość tej firmy.

 

 

Zapraszamy! Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01. - 03.02.2023, Poznań