Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Sodra Polska, Binderholz oraz Ristek Polska wystawcami na targach BUDMA 2023!

Podziel się

Sodra Polska to wyłączny przedstawiciel szwedzkiego koncernu Sodra Wood oraz tartaku Binderholz w Polsce. Z ofertą obu marek będzie można zapoznać się już podczas targów BUDMA 2023 w Poznaniu.

Firma Sodra Polska oferuje tarcicę, której cechą jest wysoka jakość w różnych klasach, dzięki czemu znajduje wiele zastosowań. Dostępna jest zarówno w materiale szorstkim jak i struganym.

Wykorzystuje się ją w wielu celach:

  • do konstruowania mebli,
  • do produkcji okien, drzwi, schodów i parkietów,
  • do tworzenia konstrukcji budowlanych oraz dachów,
  • do tworzenia struganych elementów ozdobnych.

 

Sodra Polska realizuje dostawy pełnopojazdowe bezpośrednio z magazynów tartaków, zaopatrując Firmy w tarcicę iglastą w różnych klasach jakościowych. Realizuje dostawy B2B do wszystkich branż przemysłu drzewnego. Klientami firmy są przedsiębiorstwa z sektora : budowlanego (głównie producenci domów w technologii drewnianej oraz wiązarów dachowych), producenci mebli i stelaży, producenci palet i opakowań drewnianych, producenci stolarki otworowej, producenci podłóg, programu ogrodowego, składy tarcicy, jak również przemysł drzewny i tartaczny.

 

 W ramach stoiska na targach BUDMA 2023 wspólnie z Sodra Polska zaprezentuje się firma Ristek Polska, która jest dystrybutorem elementów stalowych dla przemysłu budowlanego, przemysłowego oraz produkcyjnego. Oferuje łączniki metalowe do drewna w postaci płytek kolczastych, które są produkowane w Finlandii prze Firmę Ristek Oy. Takie profesjonalne blachy umożliwiają silne i wytrzymałe scalenie ze sobą konstrukcji, zapewniając tym samym trwałość na najwyższym poziomie. Celem firmy Ristek Oy jest wytwarzanie i produkcja wysokiej jakości płytek kolczastych do produkcji wiązarów, przy użyciu najlepszych surowców oraz z poszanowaniem środowiska. Produkty marki Ristek są projektowane w taki sposób, aby ograniczyć ilość marnowanego surowca niemal do zera. Wydajność systemu produkcyjno-magazynowego i czterech wysoko zautomatyzowanych linii produkcyjnych jest bardzo elastyczna, co pozwala zapewnić wysoką dostępność produktów zainteresowanym Klientom.

 

 

Sodra Polska reprezentuje w Polsce również Grupę Binderholz. Marka Binder w branży drzewnej oznacza przywiązanie do tradycji i autorytetu w połączeniu z najnowocześniejszą technologią i innowacyjnością. Przed 60 laty jeszcze niewielki tartak, dziś firma rodzinna Binderholz jest wiodącym, nowoczesnym pod względem technologicznym i produkcyjnym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Binderholz przetwarza surowiec odnawialny, jakim jest drewno, zgodnie z zasadą Zero-Waste, wykorzystując 100% surowców. Począwszy od gospodarki leśnej i pozyskiwania drewna, poprzez obróbkę w tartakach, po produkcję wyrobów z litego drewna i innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych - w każdym z elementów procesu odbija się konsekwentnie stosowany łańcuch wartości.