Organizator:

Producent skrzynek pocztowych na listy na Targach Budma!

Podziel się

Metako od ponad 33 lat jest jedną z czołowych firm w produkcji najwyższej jakości skrzynek na listy, szafek ubraniowych, i innych wyrobów z metalu dostosowanych do potrzeb klienta.

To co wyróżnia markę, to najwyższa gatunkowo jakość materiałów, perfekcyjne projektowanie i wykonanie przez doświadczonych specjalistów, terminowość zamówienia oraz indywidulane podejście do każdego klienta.
Naszymi zleceniodawcami są całe administracje budynków wielolokalowych, deweloperzy, inwestorzy, a także klienci indywidualni. Odpowiednio rozbudowany park maszynowy pozwala nam podejmować się standardowej produkcji skrzynek na listy, szafek ubraniowych czy obudów metalowych innego typu, jak również indywidualnych wyrobów z metalu, m.in pojemników na ulotki i drzwi do szachtu (także drzwi do szachtu rewizyjnych).

Decydując się na współpracę z firmą Metako, oddajecie Państwo kwestię produkcji swojego wyrobu w ręce doświadczonych specjalistów o dużej wiedzy, którą bez problemu wykorzystują w praktyce. Obsługujemy wiele wymagających zamówień, ciesząc się perfekcyjnym wykonaniem wraz z montażem w uzgodnionym terminie.

 Lepiej poznać firmę będzie można podczas Targów Budma 2024!