Organizator:

Poznajmy świat kominków w Strefie Ognia

Podziel się

Kominki, piece czy inne źródła ciepła dla domu i ogrodu znajdziecie na Budma 2023.

STREFA OGNIA to projekt zorganizowany przez magazyn „Świat Kominków”, który odbędzie się w dniach 31.01 – 03.02.2023 na targach BUDMA w Poznaniu. Zapraszamy do hali 3A stoisko 34.

STREFA OGNIA to niezwykłe stoisko, na którym swoje produkty zaprezentują partnerzy magazynu „Świat Kominków”. Odwiedzający targi BUDMA w jednej przestrzeni będą mogli zapoznać się z różnorodnością kominkowego ognia i uzyskać porady od specjalistów z branży kominkowej, a także otrzymać bezpłatnie magazyn „Świat Kominków”.

Prezentowane będą wkłady kominkowe na drewno, piecyki wolnostojące na drewno lub pellet, kominki gazowe, piece kaflowe, kotły na pellet a także urządzenia ogrodowe jak: ogrzewacze ogrodowe, piece do pizzy, grille a nawet sauny. Obecni będą też producenci paliw: brykietu i pelletu oraz materiałów akumulacyjnych wykorzystywanych do budowy pieców i tak zwanych „ciepłych” kominków. Dodatkową atrakcją STREFY OGNIA przez cztery dni, będzie pokaz budowy pieca kaflowego i kuchni kaflowej organizowany przez Cech Zdunów Polskich oraz Akademię Zduństwa .

W STREFIE OGNIA będzie można zobaczyć produkty:

piecyki wolnostojące ROMOTOP (Kominki Bielawski) piecyki wolnostojące CHARNWOOD piecyki wolnostojące i wkłady kominkowe HAJDUK piecyki wolnostojące i paleniska gazowe HITZE piecyki i wkłady kominkowe SPARTHERM piecyki wolnostojące na pellet i drewno LA NORDICA /EXTRAFLAME (Piece Polska) piecyki wolnostojące na pellet FERROLI kuchnie na drewno MORAVIA, PLAMEN (Piece Polska) piec kaflowy RIWAL CERAMIKA I SZKŁO akumulacyjne wkłady piecowe CEBUD ogrzewacze ogrodowe VULKAN by KOMINFLEX grille BETMAR kominki elektryczne marki DIMPLEX (Glen Dimplex Polska) biokominki marki INFIRE biokominki HANOO Kotły i palniki na zrębki ECO-PALNIK szkło kominkowe WĘGIER GLASS kleje ceramiczne i zestawy naprawcze do kominka DORTECH Ekologiczny opał do kominków, gastronomii, grilla i na ognisko ECO-PAL kominy stalowe POUJOULAT filtr cząstek stałych ALMEVA piecyki wolnostojące i wkłady kominkowe PARKANEX kotły na pellet i drewno RAKOCZY Na STREFIE OGNIA  obecni będą też nasi partnerzy z organizacji branżowych: Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "Kominki i Piece", Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych oraz Cechu Zdunów Polskich. Obecny będzie też zdun Dawid Kozar z Akademii Zduństwa.

 

Dodatkową atrakcją STREFY OGNIA będzie pokaz budowy pieca kaflowego i kuchni kaflowej.

Spotkajmy się w Poznaniu!

 

 

Partnerzy Strefy Ognia