Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

Porozmawiaj o budownictwie z ekspertami

Podziel się

Podczas tegorocznych Targów Budma serdecznie zapraszamy na wspólne stoisko Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dlaczego wspólne? Ponieważ wyjątkowo w tym roku będzie to miejsce, gdzie mogą się Państwo spotkać z naszymi ekspertami i wyjątkowymi Gośćmi, porozmawiać o sektorze budownictwa, analizach, tendencjach i prognozach.

Zapraszamy do spotkania z naszymi ekspertami i wyjątkowymi Gośćmi, aby porozmawiać o sektorze budownictwa, analizach, tendencjach i prognozach rozwoju branży.

 Wśród Gości specjalnych i ekspertów znajdą się m.in.

  • Piotr Kledzik – Prezes Zarządu PORR SA – jednej z największych spółek generalnego wykonawstwa w Polsce, Przewodniczący Rady PZPB i Prezydent Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie oraz Członek Zarządu PORR Bau – zapraszamy do rozmów już 1 lutego w godz. 15.00 – 16.30

  • Jan Styliński – Prezes Zarządu PZPB – adwokat, v-ce prezes Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa, v-ce przewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich. Specjalizuje się w rynku budowlanym i procesie inwestycyjnym, w szczególności w projektach koncesji na roboty budowlane, Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, umowach FIDIC, procedurach przetargowych i regulacjach rynku budowlanego. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Kongresu Budownictwa Polskiego czeka na Państwa przez 3 dni od 1 do 3 lutego.

  • Angelika Szufel – adwokat, ekspert w Praktyce Infrastruktury i Finansowania Projektów w kancelarii CMS. Przewodnicząca Okrągłego Stołu Kongresu Budownictwa Polskiego, który opracowuje aspekty prawne i środowiskowe w budownictwie, w tym raportowanie ESG. Pani Mecenas zaprasza do rozmów 3 lutego przez cały dzień.

 

Do zobaczenia na Budmie – pawilon 3, stoisko nr 15 oznaczone jako Kongres Budownictwa Polskiego