Organizator:

Park maszynowy na targach BUDMA

Podziel się

Targi BUDMA to również przestrzeń poświęcona na park maszynowy. W tym roku podczas Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego – INTERMASZ odbędzie się wystawa maszyn roboczych wiodących marek tego segmentu.

Nasi wystawcy zaprezentują szeroką ofertą wystawienniczą która obejmuje urządzenia między innymi takich firm  jak: Interhandler, który jest autoryzowanym dealerem maszyn JBC w Polsce, Wacker Neuson, który wystąpi na targach z ładowarkami marki Kramer, a na stoisku Agrotim będzie można zapoznać się z ofertą koparek Yanmar.

Największą gratką dla fanów maszyn budowlanych będzie pierwszy Finał Ligi Mistrzów Operatorów. W ramach tego wydarzenia dla zwiedzających będą dostępne 3 strefy: wystawiennicza, merytoryczna oraz testowo-prezentacyjna. Do dyspozycji zwiedzających będą reprezentanci firm: SNICKERS WORKWEAR , STANLEY, SERAFIN MASZYNY czy EUROGATE INTERNATIONAL. Partnerem części merytorycznej jest Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA. Zapraszamy do pawilonu 3A!