BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

PaliPali - startup rozwijający aplikację usług natychmiastowego transportu materiałów budowlanych - wystawcą na targach BUDMA 2023

Podziel się

Aplikacja PaliPali daje możliwość natychmiastowego transportu materiałów na budowę bez względu na jej lokalizację. Z pełnymi możliwościami aplikacji będzie można zapoznać się podczas targów BUDMA 2023 w Poznaniu - zapraszamy 31.01 - 03.02.2023.

Nagłe i niespodziewane braki materiałowe na budowie? Zabrakło płyty GK, worka kleju, rury kanalizacyjnej lub przewodu elektrycznego?
Określ wielkość przesyłki, wskaż miejsce odbioru oraz dostawy zamówienia i zamów kuriera.

 

Unikalne rozwiązanie na rynku!

Pali Pali to pierwsza aplikacja, która daje możliwość transportu materiałów budowlanych na już!

Na podstawie zdobytego doświadczenia w sektorze budowlanym oraz własnych badań rynku, twórcy aplikacji  wiedzą jak wiele problemów powodują nieprzewidziane braki materiałów na budowie. 

 

 

Realizuj zlecenia od razu lub zaplanuj je na później

W przypadku nagłych braków na budowie realizuj zlecenia natychmiast, możesz też zaplanować transport materiałów na konkretną godzinę i konkretny dzień. Dokładnie tak jak tego potrzebujesz.

 

 

 

Twoja firma korzysta z innych rozwiązań? Sprawdź jak wypadają cenowo względem aplikacji PaliPali i możliwości, które ten startup oferuje!

 

 

Redukcja kosztów

Zredukuj koszty transportu materiałów na budowę. Dostarcz potrzebne materiały natychmiast i zmniejsz straty związane z przestojem. Pozwól pracownikom wykonywać swoje zadania a nam pozostaw transport materiałów i narzędzi.

 

Aplikacja dla Twojej firmy

Stwórz konto firmowe dla siebie i Twoich pracowników. Nadawaj im uprawnienia do tworzenia zleceń.  Aby odebrać przesyłkę PaliPali nie potrzebujesz aplikacji, wystarczy telefon i kod PIN odbioru.

 

Bezpieczeństwo przesyłki

Aplikacja PaliPali współpracuje ze zweryfikowanymi kurierami. Stały podgląd lokalizacji na mapie miasta umożliwia sprawdzenie etapu zamówienia w dowolnym momencie. Kilkustopniowa weryfikacja kurierów pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa Twojej przesyłce, dodatkowo wszystkie realizowane zlecenia przy wykorzystaniu aplikacji są ubezpieczone.

 

Materiały na budowie na wyciągnięcie ręki?

Stwórz zamówienie i dowiedz się kiedy dokładnie brakujące materiały znajdą się na budowie. Zaplanuj inne zadania dla siebie i pracowników bez zbędnych przerw w pracy. Zwiększ możliwości swojej firmy za pomocą aplikacji PaliPali.

 

WSPÓŁPRACA HURTOWNIE MATERIAŁOWE

Prowadzisz hurtownie materiałową? Wyróżnij się na tle innych i wprowadź usługę transportu od ręki. Nawiąż współpracę z aplikacją PaliPali i dotrzyj do nowej grupy odbiorców.

 

 

Małe rzeczy, wielki problem

Twoi klienci potrzebują wsparcia nie tylko przy dużych zamówieniach. Wprowadź usługę transportu materiałów drobnych mieszczących się w małych pojazdach.

 

Razem jeszcze szybciej

Zamówienia z aplikacji PaliPali realizuj poza kolejnością. Pozwól aby Twój klient czuł się wyjątkowy a materiały, które potrzebuje trafiły do niego od razu.

 

Brak zobowiązań

Rozpocznij współpracę z PaliPali i korzystaj z aplikacji tak jak potrzebujesz. Codziennie lub kilka razy w miesiącu, proponowana współpraca opiera się na zaufaniu. Startup nie wymaga określonej ilości zamówień, a za współpracę nic nie płacisz.

 

Nie tylko na telefonie

Dedykowana aplikacja web pozwala na realizację i tworzenie zamówień z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Aby odebrać przesyłkę PaliPali Twój klient nie potrzebuje aplikacji, wystarczy telefon i kod PIN odbioru. Pozwól odbiorcy śledzić lokalizację zamówienia.