Spotkajmy się na 32. edycji targów BUDMA w Poznaniu!!! 30.01 - 02.02.2024 ->  

Organizator:

OGÓLNOPOLSKIE FORUM STOLARKI 2018

Podziel się

18 października na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja branży stolarki otworowej. Nie zabrakło na niej także przedstawicieli Targów BUDMA.

Informacje o bieżącej sytuacji na rynku, prognozy i kierunki jego rozwoju oraz bardzo aktualny  temat – jak rozwijać firmy okienno-drzwiowe wobec niedoboru pracowników na rynku – to główne zagadnienia, które poruszono podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2018. Odbyło się ono 18 października 2018 w Warszawie. Jednym z punktów spotkania było podsumowanie II etapu programu Dom Bezpieczny.
Podczas konferencji odbyła się również Gala Liderów Rynku Stolarki 2018, na której nagrodzono liderów poszczególnych segmentów rynku. Uhonorowane zostały także produkty docenione przez środowisko architektów w ramach konkursu StolARCHI. 
Ogólnopolskie Forum Stolarki skierowane jest do właścicieli, prezesów oraz menedżerów firm produkujących stolarkę oraz dostawców komponentów dla branży. Stanowi forum wymiany opinii, informacji i doświadczeń w celu poprawy działalności gospodarczej.
Organizatorami wydarzenia są: Centrum Analiz Branżowych i Forum Branżowe.