Organizator:

Obchody jubileuszu 15-lecia działalności Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy

Podziel się

Ponad 100 osób reprezentujących branżę posadzkarską wzięło udział w obchodach 15-lecia Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy. W tym uroczystym dniu nie mogło zabraknąć również przedstawicieli targów BUDMA!

Jubileusz 15-lecia Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy już za nami. Przedstawiciele targów BUDMA mieli przyjemność udziału w tej uroczystości. Dla wielu uczestników była to okazja do wzruszających i czasami zabawnych wspomnień, ale przede wszystkim do spotkania i rozmów z dawno nie widzianymi Koleżanki i Kolegami.

Podczas spotkania przekazano podziękowania dla firm, które najdłużej wspierają stowarzyszenie.
Wyjątkowe podziękowania trafiły do osób, które miały szczególny wkład w rozwój branży posadzkarskiej,  uhonorowany został m.in. wieloletni dyrektor targów BUDMA - Dariusz Muślewski. 
Oprócz krótkiej historii PSP, przedstawiono obecne i planowane działania, które koncentrować się będą na promocji branży wśród architektów oraz dalszym rozwijaniu edukacji zawodowej. Duże zainteresowanie wzbudził panel dyskusyjny z udziałem ekspertów na temat: Podłogi - projekty życzeniowe, a praktyka realizacji.
Do zobaczenia w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01 - 3.02.2023 r.