BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

NAJWAŻNIEJSZE DEKARSKIE WYDARZENIE ROKU NA TARGACH BUDMA 2023

Podziel się

Już na przełomie stycznia i lutego 2023 spotkajmy się na targach BUDMA - największej arenie rzemiosła w kraju, która od ponad 30 lat jest symbolem międzynarodowych spotkań branży budowlanej i rozwoju polskiego dekarstwa.

Targi BUDMA w dużej mierze przyczyniają się do podnoszenia kwalifikacji fachowców budowlanych. Dzięki współpracy z organizacjami, stowarzyszeniami branżowymi, ale także z wystawcami targów, program BUDMY mocno opiera się na wydarzeniach dedykowanych dla specjalistów z różnych sektorów budownictwa.

 

BUDMA 2023 to największe w centralnej Europie branżowe wydarzenie dla dekarzy, blacharzy i cieśli!

 • Najnowocześniejsze technologie
 • Rozwiązania i techniki ułatwiające pracę
 • Innowacyjne produkty wiodących producentów
 • Pokazy i szkolenia na żywo prowadzone przez niekwestionowanych liderów branży
 • Rozmowy nt. bliższej i dalszej przyszłości rynku budowlanego, wykonawczego i dekarskiego
 • konkursy z nagrodami

Spotkajmy się na targach BUDMA 2023 w gronie dekarzy, montażystów, architektów, inspektorów nadzoru budowlanego, organizacji rządowych i pozarządowych oraz inwestorów z całej Polski - w grupie fachowców, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i wymieniać doświadczeniami. 

 

Obserwacja aktualnych trendów, podnoszenie umiejętności, a także budowanie relacji z inwestorami czy firmami z branży to istotne aspekty uczestnictwa w targach BUDMA, mające zasadniczy wpływ na dalszy rozwój fachowców w branży budowlanej.

EKSPOZYCJA NA TARGACH BUDMA - SALON DACHÓW I KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

 • pokrycia dachowe
 • akcesoria dachowe
 • systemy izolacji dachowej
 • systemy odwodnienia
 • osprzęt dekarski
 • tarcica
 • konstrukcje drewniane
 • maszyny do obróbki blach
 • wyroby metalowe i elementy mocujące

 

Zostań wystawcą 2023 Odbierz zaproszenie

- Jako organizatorzy targów BUDMA aktywnie włączamy się działania na rzecz promocji branży dekarskiej, a tak zwany „pawilon dachowy” jest nieodzowną i bardzo istotną częścią naszej ekspozycji. Od wielu lat współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy PSD, które zrzesza dekarzy i producentów z całej Polski. Od początku ich działalności BUDMA jest miejscem bardzo ważnej integracji, ale także - dzięki najnowszej ofercie producentów - źródłem wiedzy i inspiracji. PSD w ramach targów BUDMA organizuje pokazy dekarskie, prezentacje innowacyjnych produktów i technologii, konkursy dla profesjonalistów, dzięki temu, odwiedzający targi fachowcy mają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, wypróbowania nowych technik i rozwiązań prezentowanych przez producentów branży dachowej - podkreśla niezwykłą rolę współpracy Grupy MTP i PSD Marta Szydłowska, dyrektor BUDMY.

 

Przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy PSD podczas targów BUDMA 2023 w ramach przygotowywanych atrakcji, opowiedzą o pracy dekarza oraz jak ważny jest wybór fachowca z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Profesjonaliści udzielą bezpłatnych porad w sprawach doboru pokryć dachowych, a dzięki pokazom sztuki dekarskiej oraz blacharskiej odwiedzający stoisko PSD będą mieli okazję poznać detale, o które należy zadbać, aby dach był piękną wizytówką domu. Jest to interesujące wydarzenie nie tylko ze względu na jego widowiskowość, ale też możliwość zaobserwowania technik montażu na kolejnych etapach powstawania dachu. 

Głównym celem najważniejszego dekarskiego wydarzenia roku jest stworzenie platformy do rozmów na temat przyszłości edukacji branżowej w Polsce, potrzeby tworzenia Wytycznych Dekarskich oraz technologii ułatwiających prace dekarskie, a także  merytoryczna dyskusja na temat najważniejszych kwestii związanych z dekarstwem.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do: dekarzy, czołowych producentów branży dachowej, przedstawicieli administracji publicznej, dystrybutorów materiałów pokryciowych, liderów branży budowlano-dekarskiej, deweloperów, inwestorów, przedstawicieli sektora szkolnictwa oraz uczniów szkół branżowych.
Targi BUDMA 2023:
 • najwięcej sztuki dekarskiej
 • najwięcej pokazów
 • najwięcej nowych technologii
 • najwięcej kuluarowych rozmów i spotkań dotyczących polskiego dekarstwa
To wszystko przekłada się na jakość prac i szybkość wykonania dachu, ale nie tylko. Pomagają w tym również wydawane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD „Wytyczne dekarskie”, „Książka serwisowa dachu”, a także kolejne wydanie „Słownika terminów i nazw dekarskich” w trzech językach – polskim, angielskim i niemieckim oraz przygotowywany obecnie „Podręcznik dla klas dekarskich”.

UWAGA - dla dekarzy, cieśli i pracowników firm ogólnobudowlanych przygotowaliśmy pulę  zaproszeń -> TUTAJ

 

Zapraszamy! Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01. - 03.02.2023, Poznań

 

-> KUP BILET NA TARGI: