Organizator:

MONTERIADA 2023 pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom

Podziel się

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, na targi BUDMA w Poznaniu powraca MONTERIADA. Tym razem pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom. Na stoisku wydarzenia zobaczymy energooszczędne okna, drzwi, bramy garażowe i osłony okienne. Dowiemy się też, jak powinny być one zamontowane, żeby chronić budynek przed stratami cennego ciepła, oszczędzać energię i pieniądze. Na specjalnie wydzielonej powierzchni znajdować się będzie ekspozycja wyrobów Partnerów MONTERIADY oraz członków Związku Polskie Okna i Drzwi.

 

MONTERIADA 2023, organizowana przez Związek POiD wraz z Partnerami, startuje już 31 stycznia. To najbardziej rozpoznawalne wydarzenie podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. MONTERIADA przyciąga monterów, inwestorów budujących i remontujących swoje domy, dziennikarzy oraz uczniów szkół branżowych – wszystkich, którzy chcą poznać najnowocześniejsze rozwiązania produktowe i montażowe z branży stolarki budowlanej.

Dlaczego warto odwiedzić MONTERIADĘ 2023? Stoisko wydarzenia to blisko 300m2 powierzchni, gdzie każdy z uczestników targów znajdzie dla siebie coś ciekawego. W strefie montażu i nowości produktowych zaprezentowane zostaną „w akcji” rozwiązania Partnerów: Aluplast, Glasslift, Hörmann, Klimas Wkręt-met, Lahti Pro, Nyxon, Proventuss, Selena, Soudal, Stalprodukt-Zamość, Stanley Black & Decker, WIŚNIOWSKI. Okna, drzwi, brama garażowa i rolety zewnętrzne montowane będą przez monterów wyposażonych w profesjonalną odzież roboczą, z użyciem nowoczesnych systemów montażowych, narzędzi i akcesoriów.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje. W strefie biznesowej, przy pysznej kawie, będzie można porozmawiać z ekspertami Partnerów MONTERIADY 2023 i zapoznać się z szeroką ofertą produktową firm. Natomiast dla monterów przygotowano strefę Dobrego Montera, z możliwością zapisania się na szkolenia, pobrania katalogów branżowych i gadżetami. W ramach MONTERIADY zaplanowano również wizytę klasy patronackiej ze szkoły branżowej wraz z debatą dla uczniów, a także konferencję prasową dla dziennikarzy. Wydarzenie poprowadzi charyzmatyczny Irek Bieleninik.

Serdecznie zapraszamy do udziału w MONTERIADZIE 2023 w dniach 31.01-03.02 2023 roku, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

Stoisko nr 108 w hali 5