Organizator:

Leon Witas - nowoczesne drzwi w designerskiej odsłonie - wystawcą na targach BUDMA 2023!

Podziel się

Leon Witas Sp. z o o. jest wiodącym polskim producentem nowoczesnych drzwi ukrytych na aluminiowej ościeżnicy. Firma Leon zrodziła się z zamiłowania do czystej i prostej formy oraz nowoczesnych rozwiązań. Chęć tworzenia innowacyjnych systemów drzwiowych sprawiła, że rozrastające się portfolio firmy, po 20 latach jej działalności, ma do zaoferowania spory wachlarz możliwości adaptacji pomieszczeń. Owocna współpraca z projektantami wnętrz i architektami powoduje, że Leon Witas jest rozpoznawalną marką i wciąż zyskuje nowych klientów.

 

Firma, chcąc sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów, z pasją realizuje śmiałe autorskie pomysły podnoszące rangę marki Leon na rynku polskim i zagranicznym. Współpraca z architektami, autoryzowanymi sprzedawcami i montażystami – to gwarancja profesjonalizmu, a realizacja prestiżowych obiektów potwierdza niekwestionowaną jakość i precyzję. Firma troszczy się o swoich klientów, starając się spełniać ich najbardziej śmiałe oczekiwania. Zapewnia rzetelną i partnerską współpracę, krótkie terminy realizacji zamówień, wykonawstwo produktów „na wymiar” oraz fachowy montaż i konkurencyjne ceny. Specyfiką firmy jest tworzenie wyrobów łączących aluminium, drewno i szkło, co w nowoczesny sposób pozwala kształtować przestrzenie mieszkalne i biurowe.

Tradycja

Ościeżnice niewidoczne, systemy przesuwne oraz drzwi chowane w ścianę marki Leon znajdują się w setkach domów nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Firma dba o to, aby produkty broniły się same nie tylko jakością, użytymi materiałami czy doświadczeniem, ale również tym, iż stoi za nimi ponad 20-letnia tradycja firmy.

Wiarygodność

Szereg zdobytych aprobat, wciąż powiększające się portfolio firmy oraz obecność w mediach branżowych i zdobyte nagrody – wszystko to sprawia, że firma Leon jest wiarygodnym partnerem dla swoich klientów.

Nowoczesność

Leon jest marką bardzo dobrze zaprojektowanych produktów. Ościeżnice ukryte, systemy naścienne, kasety do drzwi chowanych w ścianę oraz ościeżnice regulowane cechuje nad wyraz wysoka jakość, a co za tym idzie, uznanie ze strony klientów. Projektując, firma przywiązuje wagę do najdrobniejszych detali, tak aby stworzyć niestandardowe i nowoczesne rozwiązania.

 

 

Długoletnie doświadczenia, znajomość rynku oraz inwestycje w nowoczesny park maszynowy i programy projektowe, to atuty pozwalające tworzyć nowoczesne i użyteczne produkty w konkurencyjnych cenach. W szerokiej ofercie firmy Leon Witas znajdują się:

  • grupa niewidocznych ościeżnic aluminiowych SARA ze skrzydłem drzwiowym, które licuje się ze ścianą
  • grupa ościeżnic aluminiowych CARLA przeznaczonych do drzwi szklanych bezramowych
  • system regulowanych ościeżnic LAURA o różnorodnym przeznaczeniu (drzwi, tafle, tunele, przeszklenia stałe)
  • KASETY do drzwi chowanych w ścianę w konfiguracjach dla : drzwi pojedynczych, drzwi podwójnych, drzwi teleskopowych, drzwi zachodzących
  • Kompletne systemy przesuwne SPAZIO
  • Przesuwne SYSTEMY NAŚCIENNE do drzwi przesuwnych o różnej nośności
  • Drzwi uchylne i przesuwne oraz akcesoria do tych drzwi

Nowatorskie połączenia wyrobów z drewnem i szkłem, to specjalność firmy, kształtująca z rozmachem i oryginalnie przestrzenie mieszkalne i biurowe. Realizacja kilkudziesięciu prestiżowych obiektów dała gwarancję dla doskonałej jakości produktów, a sieć dilerów, przeszkolonych firm montażowych oraz autoryzowanych punktów sprzedaży zapewnia profesjonalną obsługę klientów i spełnienie ich najbardziej śmiałych oczekiwań.

 

 

 

Zapraszamy! Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01. - 03.02.2023, Poznań