Organizator:

Kreber Maszyny Budowlane - wystawcą na targach BUDMA 2023!

Podziel się

Firma Kreber Maszyny Budowlane działa na rynku od 1998 r. Obecnie jest jednym z wiodących w Europie producentów specjalistycznych maszyn i urządzeń dla budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Z ofertą zacieraczek samojezdnych, zacieraczek ręcznych czy zacieraczek z serii EKOline będzie można zapoznać się podczas targów BUDMA już w dniach 31 stycznia- 3 lutego 2023 w Poznaniu.

Dzięki personelowi posiadającemu wieloletnie doświadczenie, w dużym stopnia zautomatyzowanej produkcji z nowoczesnym parkiem maszyn CNC oraz precyzyjnemu systemowi kontroli jakości wyrobów, firma Kreber dostarcza maszyny z gwarancją najwyższej jakości wykonania i niezawodności działania.

 

Ochrona środowiska od początku była dla Kreber Maszyny Budowlane priorytetem, dlatego część produkowanych wyrobów może być opcjonalnie wyposażona w katalizatory redukujące znacząco emisję spalin. Ponadto sam proces produkcji jest również w znacznym stopniu niskoemisyjny, gdyż firma posiada własną farmę fotowoltaiczną, a hale produkcyjne i biura są ogrzewane za pomocą pomp ciepła.

Firma Kreber Maszyny Budowlane otrzymała szereg nagród i wyróżnień, a wyroby firmy posiadają niezbędne certyfikaty oraz nadane przez Urząd Patentowy tzw. „Wzory użytkowe”.

Mottem firmy  jest „Sukces potwierdzający jakość”, dzięki niemu na terenie całego kraju i Europy Kreber Maszyny Budowlane posiada sieć liczącą przeszło 80 przedstawicielstw handlowych, a dowodem na jego potwierdzenie jest niesłabnące zadowolenie klientów z użytkowania kilkudziesięciu tysięcy maszyn wyprodukowanych w zakładzie.

 

Zapraszamy! Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 31.01. - 03.02.2023, Poznań