BUDMA 2025! OD ŚRODY DO SOBOTY 12-15 LUTEGO 2025!  

Organizator:

Jest nas już 7 miliardów, startuje 20 edycja BUDMY

Podziel się

Urodzona na Filipinach dziewczynka o imieniu Danica została symbolicznie uznana jako 7 miliardowy mieszkaniec naszej planety. Na warszawskim Okęciu na "brzuchu" ląduje Kapitan Wrona. Kończy się też budowa Narodowego. Cofnijmy się na chwilę do 2011 roku...

Początek roku tradycyjnie rozpoczął się targami BUDMA. 11 stycznia ruszyła 20 edycja targów budownictwa, podczas której mogliśmy zobaczyć ofertę ponad 1400 wystawców z 33 krajów z całego świata. W strefie pokazowej BudShow mogliśmy zobaczyć modelowy Dom Inteligentny, ciekawie prezentowały się także pokazy układania kostki brukowej. Zobaczcie zresztą sami: 

Pozostając w tematyce budownictwa - 29 listopada 2011 roku zakończyły się prace budowlane Stadionu Narodowego. Ciekawostką jest elewacja z paneli, które służą do wyświetlania grafik i napisów o powierzchni aż 20 tysięcy metrów kwadratowych - zużywają one niewielką ilość prądu - zaledwie 1% całkowitego zużycia. To był także rok autostrad - w 2011 mogliśmy korzystać z dodatkowych 210 kilometrów najszybszych tras. 

Z taśm montażowych FSO zjechał ostatni samochód - Chevrolet Aveo. Zakończyła się też pewna Era. Ta znana sieć komórkowa od tej pory będzie nosić nazwę T-Mobile. 

Pod koniec roku z zapartym tchem oglądaliśmy lądowanie Boeinga 767 na płycie lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Za sterami uszkodzonej maszyny siedział kapitan Tadeusz Wrona, który bez wysuniętego podwozia doskonale "posadził" samolot na brzuchu.

....................

Buduj z nami historię! Zostań wystawcą targów BUDMA 2021!

Skontaktuj się z nami:

Klaudia Jóźwińska

klaudia.jozwinska

+48 691 022 016

#BudujemyHistorie #TargiBUDMA